Lista ocen Volkswagen Amarok (10) - Układ jezdny

~pawel6910
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 163KM 120kW
to najmocniejsza storona tego samochodu jak dla mnie , kupiłem ten samochód do poruszania sie po drogach asfaltowych , \"trzymanie sie \" auta drogi - WZOROWE !!! pewność prowadzenia na 6 z +, zastanawiałem sie nad BMW X3 ,ale po jeździe próbnej jednym i drugim samochodem wybrałem Amaroka !!! - dziwne ? Amarok prowadzi sie REWELACYJNIE , zimą po śliskiej lub zaśnieżonej drodze - jedzie jak czołg , trzeba się przejechac ,żeby to zrozumieć
~Manufaktura
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Nie jestem specjalista. Jeden lubi córkę drugi teściową ale dla mnie jak na tak duży samochód na 19 calach jest bardzo dobrze. W porównaniu z konkurencją jest na pewno rewelacyjnie. Siedząc z przodu zapomnisz że jedziesz pickupem. Rewelacja. Z tyłu niestety ławeczka. Twardo Prosto jak w każdym pickupie.
~Bow
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Super się prowadzi i pięknie wybiera nierówności. Nie jestem fachowcem ale przejechałem 2 mln km pickupami rożnych marek. Ten zdecydowanie jest najlepszy. Nie przeszkadzają koleiny, a zakręty pokonuje się pewnie. Super.
~VW
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 163KM 120kW
Bardzo dobrze na równej drodze i w terenie. Przy szybkiej jedzie trzeba uważać, bo potrafi się odbić. Rewelacyjna trakcja, przy stałym napędzie 4x4. Bardzo lekko się prowadzi.
~Kociem
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Jak na pickupa bez zarzutu, wiadomo nie jest to auto sportowe czy limuzyna, bezdroża, śniegi autostrada nie ma żadnego problemu
~bloww2
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Czuć jak przy depnięciu zimą rzuca mu tyłem,ale ESP wyprowadza bardzo dobrze.Hamuje kiepsko szczególnie zimą.
~xmrxenoncat
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Wszystko ok tylko traci przyczepność tył gdy się szybko po lesie jeżdzi.
~Piotr
Volkswagen Amarok
Pick Up Double Cab 2.0 TDI 140KM 103kW
Jak na pickupa dobrze, ale do x klasy brakuje sporo
~OrOt
Pancerne zawieszenie