Oceny Volkswagen Arteon Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW od 2020

Volkswagen Arteon Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW od 2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Arteon Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW od 2020

4,1
~Artur
Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto może się podobać, przestronne, praktyczne, pakowne. Nowe wnętrze odróżnia się od passata i to na plus. Wygodne siedzenia, mnóstwo miejsca, przestronny i praktyczny bagażnik. Silnik dynamiczny i stosunkowo oszczędny. Skrzynia DSG 7 - raczej na plus. Największym minusem w moim wypadku to wrażenia akustyczne. Gwiżdżą szyby w zależności od siły wiatru lub prędkości. Jak jest nieduży wiatr to cisza przy uszczelkach nawet przy 150 km/h, ale...
3,8
~Tomek
Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Zdecydowanie nie polecam tego samochodu. Jest ładny i przestronny ale jakość wykonania drobnych elementów jest dramatyczna. Teraz trafiła mi się usterka, której serwis nie jest w stanie zdiagnozować - obudowa zegarów zaczyna trzeszczeć przy dłuższej jeździe. Będę się teraz woził skrzypiącą górą plastiku za ponad 200k.
~harufu
Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Po przejechaniu prawie 3k kilometrów, na razie nie widzę większych wad samochodu. Jedynym mankamentem jest słabo wyciszony schowek na okulary który czasem rezonuje przy zestawie karman-hardon. Ogóle samoch świetny, bardzo dynamiczny, sczytywanie znaków oraz acc wspomagane nawigacja działa nadzwyczaj dobrze. Polecam to auto.
~Marian G
Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Silnik sprawuje się świetnie. Cichy, zrywny, jak na tak duże auto nie pali za duzo. (Silnik)
Volkswagen Arteon Fastback Facelifting