Oceny Volkswagen Arteon Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW od 2020

Volkswagen Arteon Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW od 2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Arteon Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW od 2020

~Marek A
Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW
Poprzedni mój VW to był Passat b8. Z auta byłem zadowolony dlatego kupiłem kolejnego VW. Auto jest duże, wygodne a przy tym nie traci na prowadzeniu. W porównaniu z Passatem zawieszenie jest sztywniej zestrojone. Wygodne fotele ( wersja R line). Bagażnik mega pojemny. Mam 4 - os. rodzinę bez problemu pakujemy się w bagażnik czy to lato czy zima. Auto prowadzi się pewnie bez żadnych niespodzianek. Wyciszenie auta jest super. Po autostradach...
~Marcin
Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW
Wszystko odchudzona w porównaniu do poprzedniej wersji sprzed FL. Nie ma silnika 240 KM TDI. Więcej plastiku, słabsze audio HK zamiast Dynaudio. Brak dysku twardego, brak wejść na karty SD. Na pierwszy rzut oka jest ładniej, gorzej jak dotknięty: klamki z metalowych zmienione na plastik. Dekoracji aluminium teraz to lakierowane plastik. Brak dekoru w tylnych drzwiach. Mniej wyciszenia (mimo dopłaty do max wyciszenia). Jedynie lepsze ambilight.
~Igor
Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW
Stosunek komfortu, przestronności, praktyczności w stosunku do ceny jest znakomity!
Volkswagen Arteon Fastback Facelifting