Oceny Volkswagen Arteon Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW 2017-2019

Volkswagen Arteon Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW 2017-2019 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Arteon Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW 2017-2019

~Łukasz
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Po roku użytkowania jestem generalnie bardzo zadowolony z samochodu. Miałem co prawda dwie usterki (świsty w prawym przednim słupku przy wyższych prędkościach i wypalenie się jednej lini wyświetlacza Discovery PRO) ale oby dwie bez żadnych problemów zostały usunięte w serwisie w ramach gwarancji. To chyba takie usterki "wieku dziecięcego". Co prawda jest dużo opinii o problemach z układem hamulcowym (tarcze i klocki) ale tyczy się to wersji...
3,4
~AliS
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Poza naprawdę ładną linią nadwozia z ostrymi kształtami samochód nie wyróżnia się niczym szczególnym. Wnętrze wydarte z Passata i ta sama technologia w środku. Nie wiem czy felerny egzemplarz czy taka niska jakość ale było z nim więcej problemów niż uśmiechu na twarzy. Serwis znał samochód na wylot. Cieszę się, że już skończył się leasing a ja się pozbyłem problemu. Emocje i frajda z jazdy na poziomie zbierania ziemniaków...
~Paweł
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Bardzo duże zaskoczenie. Testowałem kilka innych GC dostępnych na rynku i Arteon wypadł najlepiej. Świetnie trzyma się drogi, genialnie przyśpiesza i ma bardzo dużo miejsca w środku. Mówiąc bardzo mam na myśli, że osoba siedząca za mną (181cm) może założyć nogę na nogę :) Automatyczne kierowanie zasługuje na szczególną uwagę.
~Leon17
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Generalnie mega samochód. Wielki, szybki, znośne spalanie. Kompletnie bezawaryjny.
3,3
~Slawek
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Zewnątrz piękny , wnętrze: passat plus . Niestety auto odebrane od dealera wróciło na serwis z usterka po uwaga 1,5h użytkowania . Przejechałem nim 20km i aktualnie mam zastępcze kombi . Masakra
~Kris
Dziennik kosztów dla Volkswagen Arteon Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
9,4
~Michał
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Jak na moje potrzeby wystarczająco. Jak trzeba bardzo przyjemnie się zbiera. (Silnik)
~Bart
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Zrobiłem Arteonem dzisiaj 410 km ,80 km na trasie do 90 km/h, 20 km przez Warszawę i Ok 300 autostradą . Średnie spalanie 10l na 100 km. Uważam że wynik jest super . Tym bardziej ze to 280 koni. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Volkswagen Arteon Fastback