Lista ocen Volkswagen Arteon (49) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lacheta07
Fastback 2.0 TDI 150KM 110kW
Wcześniej jeździłem Passatem B8 i trochę się obawiałem, że nie będę czuł różnicy. No nie, jest różnica, odczuwalna na plus. Niby to samo auto, ale nic nie trzeszczy, nic nine świszczy. Auto większe - z tyłu przepaść. Jedynie tyle, że pasek był lżejszy więc z tym samym motorem jakby lepiej się zbierał....
~lukkobe
Fastback 2.0 TDI 240KM 177kW
Przeskok z VW Passata CC był całkiem przyjemny. Arteon jest samochodem znacznie większym i bardziej komfortowym a jazda na dłuższe trasy jest naprawdę sporą przyjemnością. Auto, które oceniam jest w wersji R-Line na 19-calowych felgach i z wyposażeniem dodatkowym prawie na pełnym "wypasie".
~Piotr
Fastback 2.0 TSI 272KM 200kW
Samochód w wersji Elegance (zwłaszcza na 19" felgach) bardzo ładnie się prezentuje i oferuje sporo miejsca dla pasażerów. Olbrzymi bagażnik potwierdza potencjalne aspiracje do wygodnego samochodu rodzinnego albo służbowej limuzyny. Niestety diabeł tkwi w szczegółach.
~88Mateusz88
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto słabo wyciszone , układ hamulcowy niewydajny podatny na przegrzanie ( 3x wymieniane tarcze ) elektronika szaleje , fotele z tym przebiegiem wyglądają jak gdyby miały 600 tyś km Osiągi żenujące bo mamy 8,8 do setki dane katalogowe to bajka.
~Bartmir
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Nowoczesna sylwetka, samochód obok którego nie można przejść obojętnie. Wreszcie coś nowego, interesującego ( na zewnątrz) z fabryki w Wolfsburgu. Nowoczesne rozwiązania wspomagające kierowce oraz bezpieczeństwo- przede wszystkim.
~tx
Fastback 2.0 TSI 272KM 200kW
Cicho, dobrze trzyma się drogi, automat czasem ospale reaguje, ale kopa ma. Do dziś nie wiem jak wyświetlić google mapa na ekranie samochodu. Head up bardzo przydatny, mimo że nie na szybie.
~Robert
Fastback 1.5 TSI 150KM 110kW
Auto otrzymałem jako słuzbowe, osobiście nie kupiłbym tego auta,jak wspomniała jedna z osób oceniających auto zbyt drogie w stosunku do jakości, co do wyglądu kwestia gustu, mi sie średnio podoba.
~Slawek
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Zewnątrz piękny , wnętrze: passat plus . Niestety auto odebrane od dealera wróciło na serwis z usterka po uwaga 1,5h użytkowania . Przejechałem nim 20km i aktualnie mam zastępcze kombi . Masakra
~V
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto wygląda super ale to jedyna zaleta po przejechaniu 78tyś km mnóstwo usterek kiepskie materiały konkluzja na koniec jedna ładne opakowanie kiepskie wykonanie .
~Andrzej
Fastback 2.0 TDI 190KM 140kW
Samochód spełnia moje oczekiwania jak na razie bezawaryjny nie odstaje od konkurencji,pozatym można go fajnie dopasażyć za w miarę dobre pieniądze.