Ocena kierowcy - Volkswagen Bora Sedan

Robi, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 4motion 116KM 85kW
Rok produkcji 2005
Volkswagen Bora Sedan 2.0 i 4motion 116KM 85kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Inne : zaskoczyla mnie automatyczna skrzynia biegow. to frajda na trasie jak rowniez w miescie podczas jazdy w korakach. nie meczy sie noga od spzregla. auto podczas jazdy nie szarpie. polecam wszystkim auta z automatem. moze troszke wiecej pala, ale jednak warto. jest XXI wiek pora isc z postepem :))))
poprzednie moje 3 auta to francuzy. bora / jetta w porownaniu z nimi to auto bezawaryjne. drobiazgi (oprocz kluczyka) mozna naprawic nawet pod blokiem samemu.
Silnik nie sprawia problemow. Czesta wymiana oleju i filtrow. Powinien chodzic wiecznie. silnik duzy. 2 litrowy benzyniak. trzeba panowac nad noga zeby sie nie stal paliwo - holikiem :) Przez 2 lata zadnych problemow. od przepiegu 16.500 km do 41.000 km. olej i filtry. tak ma byc !
W moim aucie jest 4 - ro stopniowa automatyczna skrzynia biegow. Bardzo fajna sprawa. Kazdemu polecam. Polaczona z 2 litrowym benzynowym silnikiem - musze przyznac prowadzenie tego auta - jak w samolocie.
bez uwag
jak to w sedanie. brakuje mi wycieraczki na tylnej szybie. i wystaje kuper bagaznikia. Moje poprzednie wszystkie auta to hatchbaki zotwierana klapa bagaznika z szyba i wycieraczka na niej. chwilami mi brakuje tej wycieraczki. trzeba sie przyzwyczaic przy cofaniu. raz puklem w slupek. porysowalem zderzak. nauczylem sie cofac:)))
bez uwag. autko ma wszystko na swoim miejscu
zima grzeje jak w piekarniku. i chwala mu za to !latem troche slabo chlodzi. pomimo klimatyzacji. ale nie stanowi to jakiegos wielkiego problemu.
z przodu wszystko okey. z tylu troszke za malo miejsca, jesli siedzi 3 osoby na kanapie. ale u mnie to rzadkosc. wiec tez nie stanowi jakiegos problemu.
cicho i spokojnie. no czasem po niemieckich autpstradach jesli sie leci ok 150 160 km/h to moze i za glosno :) ale na co dzien przy polskich drogach i polskich predkosciach :)))) spokojnie.
benzynowy 2 litrowy silnik + automatyczna skrzynia biegow. Auto w takiej konfiguracji lubi wypic. ale coz jest to tak naprawde wersja amerykanska - JETTA wiec produkowana na tamten rynek. w naszych warunkach troszke za duzo. ale idzie wytrzymac. w miescie ok. 10 w trasie ok 7 srednio 8 litrow.
auto kupilem 3 letnie z malym przebiegiem za rozsadne pieniadze. jesli bedzie sie sprawowac jak do tej pory postoi w moim garazu dluzej niz poprzednicy. :)
drobiazgi. boczne kierunkowskazy. zarowki.
pilot do drzwi. otwieram od pol roku auto z kluczyka :) jedyna powazna usterka mojego auta. czekam na wiosne i szukam w miedzyczasie warsztatu, ktory by to mogl za rozsadna cene naprawic. musialem wymienic tarcze i klocki hamulcowe. ale cos z nimi bylo nie tak od poczatku. poprzedni wlasciel cos spapral. po wymianie jest okey.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 4motion 116KM 85kW [l/100km]

12,0