Ocena kierowcy - Volkswagen Bora Sedan

Rasta87, 4 lata temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 2000
Volkswagen Bora Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Naprawdę pancerna, niezawodna jednostka, po podniesieniu mocy do 120km daje sobie świetnie rady
Zawieszenie : Przez 4 lata nie dokładałem do zawieszenia
Auto użytkuje 4 lata, zakupu dokonałem w 2015 roku z przebiegiem 261000km obecnie ma 307020km przez okres użytkowania nie miałem poważniejszych usterek. Jedynym mankamentem tych samochodów B podobnie jak w golfie 4 generacji są zapiekające się tylne zaciski hamulca. Zawieszenie bardzo wytrzymałe, rzadko się wybija. Czy kupiłbym borę jeszcze raz? Zdecydowanie tak! Samochód godny uwagi.
Polecam zrobić mapę na 120km ponieważ 90km jak dla mnie trochę mało. Przy podniesieniu do 120km silnik radzi sobie całkiem nieźle. Silnik 1.9TDI znakomity, pancerny i niezawodowy.
Skrzynia ok, przy 300 000km przebiegu zaczęły się problemy z synchronizatorem 1 i 2 biegu, czasem zgrzytnie.
Auto dobrze trzyma się drogi, dobrze się prowadzi
Jak na 19 letnie auto blacharka w bardzo dobrym stanie
Jest ok.
Fajne ergonomiczna auto.
Jak zadbasz o klimatyzację i na czas wymieniasz filtr przeciw pyłkowy wszystko chula jak należy
Mialem okazje jeździć z przodu i z tyłu, moim zdaniem miejsca jest wystarczająco, oczywiście dla osoby przeciętnych rozmiarów ;)
Przy 160km/h jadąc po autostradzie szum wiatru jest dosyć głośno słyszalny.
Według mnie auto jest tanie w utrzymaniu, nie wymaga wielkiego wkladu finansowego
Auto warte swojej ceny, polecam.
Piszczące plastiki, pękające zatrzaski, ale czego oczekiwać po 19-sto letnim aucie, nówka to nie jest.
Zapiekające się tylne zaciski hamulcowe

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,7