Lista ocen Volkswagen Caddy II 1.9 TDI 85KM 63kW 1995-2003 (12)

~Bartek
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Silnik 90 KM ALH (turbina ze zmienną geometrią, jednomas)Dobry samochód dla małej firmy, pakowny, ma siłę jeździć. dodatkowo z hakiem i bagażnikiem dachowym. samochód kupiłem z przebiegiem 265tys, przejechałem nim półtorej roku (około 30 tys km) po Norwegii. Samochód jeździł także trasy Nor-PL (1700 km w jedną stronę). Przy obsłudze samochodu starałem się być zapobiegawczy.
4,1
~Kwiecien
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Idealne auto dla kogoś kto dużo jeździ, potrzebuje miejsca i nie stać go na przestoje spowodowane awariami.
3,5
~Hardik@vp.pl
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Nawet jest dynamiczny,jechałem nim już 170,ale strzsznie głośno już po wyżej 100km/h.Caddy III SDI nie ma z nim szans,a Caddy III TDI ma porównywalne osiągi,tyle,że kultura pracy jest wyższa niż w mojej II (Silnik)
~Piasek
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
TDI... Praktycnzie niezniszczalny przy odrobinie dbałości (Silnik)
~Tomasz
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
W 1999 roku kupiłem model z 1997r. za 25 000zł. Dziś mamy rok 2006r. A samochód mimo drogiej ceny jak na tamte czasy, przejechał na jednym silniku 800 000 tyś. KILOMETRÓW !!! Dokonałem kilku napraw ale marka VW jest warta tej że ceny!
~......
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
kultura pracy znana wszystkim posiadaczom auto z silnikami TDI,za to elastycznosci moge pozazdrościc mocniejsze osobowe samochody (Silnik)
~madarka@wp.pl
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
tył jest lekki, więc skacze na nierównościach naszych dróg (Układ jezdny)
~stypa
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
jak w osobówce.niczym sie nie różni od vw polo.naprawde ok. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
3,2
~domel_rk@o2.pl
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
ogólnie nie jest żle ale ta skrzynia to jakaś tragedia !!!!!
3,5
~bigW