Lista ocen Volkswagen Caddy II 1.9 TDI 85KM 63kW 1995-2003 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
zainwestowałem w samochód trochę pieniędzy, natomiast były to bardziej zapobiegawcze naprawy w okolicy 300 tys km. niż awaria->Stop. Przez półtorej roku zregenerowałem alternator i rozrusznik. wymieniłem sprzęgło. Zmieniłem EGR. Wszystkie przewody hamulcowe do tyłu. przeguby oba, łożysko koła lewego, wahacz, łożyska górne amortyzatora. w przyszłym roku planowałem zadbać o blachy i podwozie. Spalanie: po wsiach do 80km/h, lato/zima 5,8 /...
~Piasek
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Ekonomiczność wzorowa. Idealne auto na dzisiejsze astronomiczne ceny paliw. Średnie zużycie w ok. 5.5L bez żadnego oszczędzania... Do tego tanie części i typowe (dostępne od ręki w każdym motoryzacyjnym) - czego juz nie można powiedzieć o Caddy III generacji.
~Kwiecien
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Jeszcze nie udało mi się spalić więcej niż 7l/100km. Jak bym nie jeździł to wychodzi średnio 6-6.5l. Na długich trasach bez lub z małym obciążeniem można zejść do 4.5l ale wymaga to cierpliwości.
~......
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
jeżdże bardzo dynamicznie i mimo to jeszcze nie udalo mi sie spalic wiecej niż 8.5l/100km w trasie nie wiem jak sie starając nie da sie spalic wiecej niz 6.5l
~madarka@wp.pl
5,7 litra ON pali w cylku mieszanym - 50% miasto
~Tomasz
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Mało pali, przeglądy wcale nie droogie polecam!
~Hardik@vp.pl
Średnio 6,5-7,5,a mam ciężką nogę