Lista ocen Volkswagen Caddy II 1.9 TDI 85KM 63kW 1995-2003 (9) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
z silnikiem jako tako nic się nie działo, odpalał za każdym razem w lecie zimie, w zimie po trzykrotnym grzaniu świec odpalał bez problemu. temperatury zimowe (-5 do -20). W okolicy 300 tys km puszczał dymiora przy odpaleniu ale potem bez dziwnych dymów. przeszedł przegląd norweski oraz polski (sprawdzałem z ciekawości na stacji diagnostycznej w PL). spokojnie jeździł 150 km/h (okolice 3000-3300 obr/min).
~Kwiecien
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Silnik to największa zaleta tego auta, może nie jest on cichy ale doskonale sprawdza się w mieście jak i na trasie. Fabryczne 14s do setki w zupełności wystarcza, jednak najlepsza jest elastyczność na 4 i 5 biegu, niejeden mocniejszy benzyniak bardzo się zdziwi na trasie.
~Hardik@vp.pl
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Nawet jest dynamiczny,jechałem nim już 170,ale strzsznie głośno już po wyżej 100km/h.Caddy III SDI nie ma z nim szans,a Caddy III TDI ma porównywalne osiągi,tyle,że kultura pracy jest wyższa niż w mojej II
~......
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
kultura pracy znana wszystkim posiadaczom auto z silnikami TDI,za to elastycznosci moge pozazdrościc mocniejsze osobowe samochody
~Tomasz
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Bardzo POLECAM KAŻDEMU !!! Caddy to jeden z KILKU samochodów które mnie nie zawiodły !!!
~Piasek
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
TDI... Praktycnzie niezniszczalny przy odrobinie dbałości
~bigW
Wół roboczy