Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 (214) - Całokształt

Na liście zabraknie 227 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~teperek@o2.pl
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Samochód nie do zdarcia. Trwały, pojemny i dość komfortowy. W wersji osobowej nadaje się na niedzielny wypad i na budowę.
~zajac................
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
cena zakupu nie jest nisaka , ale jest to samochod trwaly i naprawde fajny - moj nastepny samochod to tez bus tylko 2,5 tdi
~Kuba
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Jakbym miał wersję dłuższą, z klimą i silnikiem 2,5TDI, to nie zmieniłbym go na inny. Niestety, potrzebny był mi większy
~kornil
Multivan 2.5 TDI 88KM 65kW
mialem multivana i denerwowalo mnie jedno to ze simeringi i turbina caly czas siadaly ! tak to samochod zaje****
~jarmarkwszystko@buziaczek.pl
Transporter 2.5 115KM 85kW
mocny silnik 2,5 benzyna ma kopa mimo , że skrzynia automat to wciska w siedzenie,bezawaryjany mimo przebiegu 300000 km
~cezar05@o2.pl
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
jak na nasze warunki auto nie jest złe .zimą nie ma problemu z odpaleniem a latem chodzą wentylatory nawet po zgaszeniu silnika
~wojtek
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
to nie jest auto do pracy,może jako multivan na wyjazdy z rodzinom.Volkswagen nie dziękuje.nie za te pieniądze.
~punio
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
dal mnie jest to super autko mam juz drugiego t-4 i nigdy nie miałem z nimi kło[potu!!!!!polecam go wszystkim!!!
~Pawel
Transporter 2.5 115KM 85kW
przebieg 420tys zadnych powaznych awari eksplatowany ekstremalnie ,podstawa uzywac olej syntetyczny najwyszszej jakosci.
~krzysiek.wasita@tosca.com.pl
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Dużo przejechane mało usterek. Silnik bez śladów zużycia. Bardzo jestem zadowolony ocena ogólna 4 z dużym plusem.