Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Transporter (139) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 162 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~solkap
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
moje urzytkowanie auta zaczolem od testow i okazalo sie ze to auto pali najmniej z T4-ek...ostra jazda po miescie 8.5 l/100km trasa z laweta pusta na baku 12500 km czyli okolo 8 l/100km trasa bez obciazenia lub szybkiej jazdy nie sprawdzilem .. za szybkie auto by jezdzic powoli
~Paweł RYBNIK
Transporter 2.0 84KM 62kW
Troszke to autko waży,mam GAZ więc i tak taniej niż na ON . Podane poniżej wartości dotyczą jazdy na gazie(na benzynie nigdy nie zrobiłem 100 kilometrów w jednym kawałku).Szkoda tylko że gaz podrożał, jak zakładałem instalacje kosztował 0,65zł ( to była jazda)
~lolo38
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Hmmm paliwo więc:miasto 11l /100 km , trasa jak na pusto nawet pniżej 7 a przy full załadunku max 10 . Trudno mówic o serwisie w którym nie bywam . Mam zaufanego mechanika kocha diesle tego typu. Czasami rzadko bywam a czasami czesto .
~NewYorker
Transporter 2.5 115KM 85kW
Tutaj oceny duzej nie dam bo silnik 2.5 mowi sam za siebie :) na trasie zasysa gdzies okolo 10L a w miescie lub bardziej dynamiczna jazda bedzie cos okolo 15L.....poza tym od 10 lat posadania tego samochodu - zero ingerencji w silnik - bezawaryjnosc na 100%
~Praktyk
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Znikome. Masa zamienników za symboliczną złotówkę. Trwałość w ogólnej większości wcale nie gorsza (mam na myśli "markowe" zamienniki). Raz zostałem zaskoczony przez serwis VW gdzie zamówiona w fabryce nagrzewnica
~Marcin Kowalik
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Części dobrej jakości dość drogie ale nie trzeba ich często wymieniać. Głównie naprawy przedniego zawieszenia. Spalanie na poziomie 7 - 8 litrów nie jest dużą wartością biorąc pod uwagę gabaryty auta i pojemność silnika.
~chawier
Transporter 2.4 D 75KM 55kW
jak na takie gabaryty powinno palić zdecydowanie mniej pali tyle co MAX DUCATO a pakę ma jak kabina w DUCATO przed nim miałem T3 paka 285 a spalanie 6L/100km w T4 paka taka sama a spalanie 9L/100km PORAŻKA!!!!!
~kamil
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
nie do wiary ale średnie spalanie przy normalnej jezdzie 7 litrów!!!!!!! (50% duże miasto, 50% drogi wiejskie, krótkie odcinki, zero trasy, nie obciążam go zbytnio) dodam tylko że jezdze ostrożnie-czytaj ekonomicznie.
~semmu
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
powiem tak: jezdze w norwegi na bdobrym zielonym rolniczym (opal) 8l/100 miasto 7l z hakiem trasa do 100 10l trasa z lateta 10/100 trasa powyzej 120 wiec wyniki sa b zadawalajace
~Tomek
Transporter 2.0 84KM 62kW
ceny części silnika są drogie, nie ma wszystkich zastępczych tańszych, a jeżeli chodzi używane jest to duży kłopot spalinie wieksze niż w jednostkach wysokopręnych, ale gaz ratuje sytuacje
Volkswagen Caravelle T4 Transporter