Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Transporter (301)

~aaaaaa
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Silnik jak to diesel trochę mułowaty ale jak już się bujnie to idzie:} (Silnik)
~bearos
Transporter 2.0 84KM 62kW
Super auto fajowy wyglad , u mnie jezdzi jako reklama
~bary
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
przejechałem nim ponad 500 tyś km. wymieniałem systematycznie paski oleje i filtry. jedyne co przy nim robiłem to wymieniłem świece żarowe i szczotki alternatora, rozrusznika. na ten mały motorek samochodzik sprawuje sie całkiem dobrze (Silnik)
~vwt4OK
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
prawie 200k km i chodzi jak zegarek,oleju nic nie bierze,na poczatku inwestycja w naped rozrzadu i wymiana swiec zarowych ale i tak palil na 1 sprawnej przy -7. (Silnik)
~przemq@buziaczek.pl
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Nie kupiłbym żadnego innego busa tego typu, Vito i Fordy odpadają
~artur
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
autko czad jak na busa. tyle lat a sylwetka zwraca uwagę, jeżdzi się tym jak osobówką a nawet lepiej, bezawaryjny, cichy ekonomiczny, wygodny , szybko można wyjąć fotele i jest dostawczak,.... i jeszcze jedno idealny do tuningu optycznego niewielkim kosztem super autko
~kozus@inetia.pl
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
ogólnie super autko prowadzi się jak osobówkę ten silnik dla mnie trochę słaby ale następny będzie większy , generalnie auto niezawodne do pracy jak i spokojnie z rodziną na wakacje
2,7
~Waldemar
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Samochód kupiłem 3 lata temu wersji skrzyniowej do przewozu węgla oraz drobnego AGD z przebiegiem 344 tys. km przebiegu. Mam ochotę się go pozbyć ze względu na gnicie auta, które występuje na ramie i częściowo przy stopniu, jeśli chodzi o silnik to w wersji 1.9 TD sypie się co chwile turbina.
~trotz
Transporter 2.0 84KM 62kW
gdyby nie denerwujące usterki i pierdoły samochód byłby ideałem, kupującym w przyszłości radzę szukać modelu z sekwencyjną instalacją gazową i silnikiem 2.5, spalanie to samo a koników 30 więcej i inna kultura pracy, samochód do tyrania i spokojnej jazdy i powinien być obalony mit tanich części do vw, używki i nowe części do t4 dosyć drogie nie mówiąc o serwisie volkswagena

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jacekc1979
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
czasami różne mozna usłyszec odgłosy ale działa ok.. (Silnik)
Volkswagen Caravelle T4 Transporter