Oceny Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.0 84KM 62kW 1990-2003

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.0 84KM 62kW 1990-2003

~trotz
Transporter 2.0 84KM 62kW
gdyby nie denerwujące usterki i pierdoły samochód byłby ideałem, kupującym w przyszłości radzę szukać modelu z sekwencyjną instalacją gazową i silnikiem 2.5, spalanie to samo a koników 30 więcej i inna kultura pracy, samochód do tyrania i spokojnej jazdy i powinien być obalony mit tanich części do vw, używki i nowe części do t4 dosyć drogie nie mówiąc o serwisie volkswagena
~kredek1@poczta.onet.pl
Transporter 2.0 84KM 62kW
vw t4 to samochód przeznaczony do przewozu ładunku lub osób wiec patrząc pod tym kątem : nawet załadowany samochodzik dobrze sobie radzi nawet co poniektóre osobówki mają problem z wyprzedzeniem mnie a jeśli to zrobią to i tak patrzę ma nich z góry :))))))))
4,1
~TROTZ
Transporter 2.0 84KM 62kW
IDEALNE AUTO DLA MAŁEGO BIZNESU, LPG POMAGA W OSZCZĘDZANIU NA HAŁAJE, SILNY, ZWROTNY I SIĘ NIE PSUJE
~perelka
Transporter 2.0 84KM 62kW
za te kase co dalem to rewelacja,jezdzi z ladunkiem,ludzmi,laweta,za granice i nie wiem co to awaria,ma 18 lat i swiezo wyglada,przebieg olbrzymi i jezdzi dalej
~Tomek
Transporter 2.0 84KM 62kW
dobry samochód na polskie drogi i dla większej rodziny
~bearos
Transporter 2.0 84KM 62kW
Super auto fajowy wyglad , u mnie jezdzi jako reklama
~LOLO
~piter8282@interia.eu
Transporter 2.0 84KM 62kW
a zamontowałem głowicę z pasata 115 koni pasi .za 4 mies. wsadzam 2000cmm pasat zmacniany 136kucy . obecnie na lpg mam ok 100 . mało . ale daje radę jazda za 30 zł na sto km to super frajda . (Silnik)
3,6
~NIEDOWIAREK
Transporter 2.0 84KM 62kW
NA ZIMÓWKACH I Z TONĄ NA PACE TROCHE NIM WODZI! HAMULEC PREDZEJ KOŁA ZABLOKUJE NIZ SKŁONI GO DO ZATRZYMANIA (Układ jezdny)
3,8
~przeminho10
Transporter 2.0 84KM 62kW
Słaba moc względem wagi. Do przewożenia cięższych towarów pow tony nie nadaje się (Silnik)
Volkswagen Caravelle T4 Transporter