Oceny Volkswagen Caravelle T4 Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW 1993-2003

Volkswagen Caravelle T4 Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW 1993-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T4 Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW 1993-2003

3,5
~Jonasz
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Generalnie tak: samochód służy mi od ponad roku jako codzienny. Nie mam z nim żadnych większych problemów, oczywiście regularnie go serwisuję. Widoczność jest niezła (mam brygadówkę w blaszaku), ale jeśli mówimy już o wersji, to najbardziej wkurzającą rzeczą jest klapa bagażnika. Owszem, zamyka się i otwiera bez problemu, ale spróbuj załadować paletę (auto ma ładowność 965kg). Idąc dalej-ogromnym problemem jest wszechobecna RDZA. Mój...
3,7
~safari93
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Samochód kupiony za psie pieniądze.6500 zł. 9 oobowy. przebieg ponad 500 000. bez haka - to z pewnośćią sprawiło iż silnik jeszcze wzgednie pracuje. duży bak (przejechane 600km na połowie baku. obstawiam ze do 1200 km dojedzie) rok produkcji 1999. Newralgiczne miejsca dla korozji : progi, przednie podszybie, próg pod plastikiem pod drzwiami(warto sprawdzić bo może sie zdarzyć że bedzie tam... nic. flinstonowie), nadkola, pas na wysokości...
~P.S.
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Bardzo dobry samochód! O mały włos kupiłbym coś innego. Uniwersalny- mam wersję osobową Transportera- nadaje się do pracy i na wycieczki. Droższy od konkurencji, ale wart każdej złotówki. Świetny \"kolega z pracy\"- można na nim polegać, nie ma fochów, wszystko zrobi i nie marudzi. Wszędzie wjedzie i nie trzeba się trząść o jakość dróg. Super jako bus i osobówka w jednym. Tym modelem Volkswagen tworzył swoją legendę i przyznam, że warto...
2,7
~Waldemar
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Samochód kupiłem 3 lata temu wersji skrzyniowej do przewozu węgla oraz drobnego AGD z przebiegiem 344 tys. km przebiegu. Mam ochotę się go pozbyć ze względu na gnicie auta, które występuje na ramie i częściowo przy stopniu, jeśli chodzi o silnik to w wersji 1.9 TD sypie się co chwile turbina.
3,4
~ostryt4
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Na wstępie do administratora serwisu. Nie było fabrycznie T4 z silnikiem 1.9TDi tylko TD (Turbo Diesel na wtrysku pośrednim). Co zaradniejsi zmieniali na TDi co czyniło to auto zdatnym do normalnego poruszania się przy mniejszym spalaniu. Auto już po woli coraz bardziej kultowe i dobrze utrzymane egzemplarze zyskują na wartości z roku na rok. Niestety rdza nie jest łaskawa ale warto walczyć.
~Praktyk
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Przebieg 1mln 24tys.km. Samochód niezawodny jadę i wiem, że wrócę. Obsługa i wymiana części eksploatacyjnych takich jak klocki, tarcze, filtry, pasek rozrządu, akumulator, żarówki,oleje i płyny eksploatacyjne, tłumiki.
3,3
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Po przez awaryjne drobiazgi (jeżeli można tak nazwać przepalony wyłącznik świateł) wyprowadzał mnie z równowagi, ale przecież to nie nowe auto i można mu to wybaczyć. Obecnie od roku mam wiekowe Vito i wbrew opiniom \"volkswageniarzy\" sprawuje się bez zastrzeżeń (przynajmniej zawsze odpala)
3,8
~G5r
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Mam wersje Mix-T 6 osob + duza paka odzielone kratka (o wiele ladniej wyglada jak scianka) z tylu 3 fotele. Samochod uniwersalny sluzyl jako wyjazdy w trase po dostawy do sklepu (kwiaciarni) rownie dobrze sie sprawowal przy wyjazdach nad moze czy na jakies inne wycieczki. Rownie dobrze jezdzilo sie z nim grac na koncertach i dyskotekach jak i na mecze siatkowki. Nie patrzac na usterki samochod idealny ;)
~keller
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Samochód niemal bezawaryjny. W porównaniu do swoich konkurentów (Vito i Transit) wypada najlepiej! Posiadam go kilka lat i w serwisie jest tylko na wymianie płynów i części eksploatacyjnych. Kierowca, który dba o ten samochód bez problemu zrobi nim 0,5mln km
~VW transporter 1,9td ´97
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Wszystkie usterki to niedbalstwo poprzedniego właściciela. Lepiej kupić droższy lub starszy a zadbany. Do wymiany normalne rzeczy: pasek rozrządu, rolka, olej, filtry, klocki, koncówki drążka, gumy stabilizatora/przez nasze autostrady/
Volkswagen Caravelle T4 Transporter