Ocena kierowcy - Volkswagen Caravelle T4 Transporter

Silnik 2.4 D 75KM 55kW
Rok produkcji 1995
Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.4 D 75KM 55kW 1991-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : 2.4 D to wół roboczy
posiadałem już 4 sztuki i nie zamienię na żadna inna markę model tego sprzedałem bo nie warto było remontować już czego kol wiek w nim i wiem ze tym razem kupie tez t4 :)
nie jest to auto wyścigowe ale szacunek dla wytrzymałości jak kopiłem miało przejechane 340tys przez 450tys wymieniłem olej 2 razy nigdy nie zajrzałem dalej jak do miarki oleju silnik chodzi do dziś !!!! zwłaszcza ze ciąga ładunek średnio 2t
doskonała po przejechaniu 450tys km!! mojej jazdy wypadła dosłownie zaczęło się od wstecznego ale po 100km przyzwyczaiłem się do jego braku za jakieś 3tys km straciłem 5 na 4 zrobiłem kolejne 2 tys później została już tylko 2 na niej wróciłem do domu 800km nigdy do niej nie zaglądałem!!!!!!!! JESTEM PEWIEN ZE ŻADNA INNA MARKA TEGO NIE POTRAFI
bezawaryjny wymieniałem tylko klocki hamulcowe i sworzeń wahacza co prawa dziś przydało by się wymienić tulejki i gumki
2.4 D 7L/100km chyba nie trzeba więcej nic pisać
moim zdaniem jakość przerasta wszystkie marki za 96 r ceni się 6-10tys a powinno co najmniej 2 razy tyle np vito w tym roczniku powinno kosztować 600-1000zl
nie ma co tu wpisać klocki paski i to co powinno zacząć się psuć po takim przebiegu
nigdy nic nie było strasznego przy przebiegu prawie 900 tys

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D 75KM 55kW [l/100km]