Oceny Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010

Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010

~marius0204
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
DOSKONAŁY towarzysz podróży jak i przewoźnik rzeczy. za te pieniądze idealnie się sprawdził zarówno do przewozu nawet 9 osób oraz po wyjeciu siedzeń towaru. auto które jest niezawodne i w wersji osobowej prezentuje się bardzo ładnie. ja miałem wersje long w czerwonym kolorze i przyciemnianymi szybami na 9 osób. POLECAM - do tej pory moje najlepsze auto
3,5
~marcello
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód całkiem przyjemny gdyby nie trapiące go awarie można by powiedzieć , że całkiem udany. Nadaje się świetnie do wyjazdu od czasu do czasu ze znajomymi bez dużej ilości bagażu.Przeszkadza mała ładowność.Gdy przesadzimy z ciężarem lub dopniemy przyczepkę chlapacze rysują asfalt...
3,4
~mariusz.STEMAR
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
naprawde jest wart swej ceny,nie rdzewieje,ładnie wygląda i nie traci na wartości.jeśli szukasz T5 to koniecznie bezwypadkowy i sprawdz jego stan i przebieg w salonie vw.To koszt 180zł razem z badaniem grubości lakieru,a możesz ustrzec się przed zakupem auta po karambolu,zalaniu wodą lub z przebiegiem 500tyś km.przekręconym na 130 tyś.(osobiście takie widziałem)
2,5
~SITEK
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
VW T5 OCENIAM BARDZO ŹLE. NOWY MODEL POWINIEN BYĆ LEPSZY OD POPRZEDNIEGO. NIESTETY KONSTRUKTORZY COFNĘLI SIĘ O JAKIEŚ DWA MODELE( ALBO KSIĘGOWI...) NIE POLECAM UŻYTKOWNIKOM POTZREBUJĄCYM NIEZAWODNYCH AUT. PRZEBIEG 580000 JEST AUTENTYCZNY. VW KTÓRYM JEŻDZE POKONUJE DZIENNIE PONAD 1000km, W WIĘKSZOŚCI PO NIEMIECKICH AUTOSTRADACH. POZA MNĄ UŻYWA GO JESZCZE 3 KIEROWCÓW, ALE NIE SĄ TO "MORDERCY" SAMOCHODÓW. KAŻDY Z NAS DBA O SWOJE NARZĘDZIE PRACY,...
1,9
~Michał
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Z wyglądu ładny, w środku może się podobać jednak niemcy jadą na renomie. Są przereklamowani, blacha bardzo słaba ( rdza ). Kupie pieniędzy. 3 moich znajomych jeździ T5 i każdy ma te same usterki, bądz podobne.
~markus
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
PO nocy przy rozruchu jeden cylinder przez ok.2sek nie równo pali.Auto na gwarancji. W serwisie sugerują że to świeca żarowa a ja nie jastem przekonany.Jeśli to świeca to śmiało za całokształt 4,5 c.d.n.w marcu.

Volkswagen Caravelle T5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~LOLas
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
auto ładnie się prezentuje, a jeśli się o niego dba to on się odwdzięcza niezawodnością
~AdamS.
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak do niewielkiego silnika moc jest naprawde dobra (105km), nawet obladowany dobrze sie zbiera. Pare wiekrzych usterek w przeciagu czterech lat, poza tym fajne niezawodne autko. Polecam.
3,6
~Gantrix
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód może i dobry ale skutecznie sie zniechęciłem poprzez drobne awarie i poziom usług w serwisie nie polecam
1,9
~marek
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
w firmie jeżdżę również Renaultem Trafic powiem Krótko Niemcy powinni zacząć brać przykład od Francuzkich producentów jak powinien być zrobiony bus.
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter