Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter (93)

1,9
~marek
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
w firmie jeżdżę również Renaultem Trafic powiem Krótko Niemcy powinni zacząć brać przykład od Francuzkich producentów jak powinien być zrobiony bus.
~Pawelbb
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
dobrze wykonane i bez problemu prowadzące się auto 84KM nikt mi nie powie że za mało bo to bus i nie wymagajmy sportowych osiągów prawie 165km/h dobre przyspieszenie, to auto jest zestrojone do mocy a nie szybkości ,na haku 2500kg ok
~ANDY wrocek
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
silnik pracuje ok jak się nic nie dzieje!!! miałem problem z uszczelką pod głowicą przy 165 tyś i do dziś coś boli albo głowice albo uszczelkę?a może i blok?poppa wody wymieniona przy 165 tys na nową,chłodniczka też,koło masowe też,oraz półośka lewa -ten model tak ma przy 140 tyś do 190 tys trzeba to wymienic(ale jak jest zrobiony do jedzie jak osobowy w górach też idzie ostro!!! (Silnik)
~makus@redan.art.pl
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Ogolnie swietny bus, brak powaznych usterek, dobre osiagi przy umiarkowanym spalaniu. Swietnie spisuje sie na dlugich miedzynarodowych trasach. Odrobine za malo schowkow w kabinie jezeli ktos spedza w tym aucie cale dniei przemierza tysiace kilometrow. Coz dodac - po prostu Volkswagen.
~LOLas
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
auto ładnie się prezentuje, a jeśli się o niego dba to on się odwdzięcza niezawodnością
3,6
~Gantrix
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód może i dobry ale skutecznie sie zniechęciłem poprzez drobne awarie i poziom usług w serwisie nie polecam
~Atom
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
174 KM i 400Nm robi swoje. Polecam ten silnik, żadnych kompleksów na drodze. (Silnik)
2,7
~Earth2
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
To już nie ta trwałość co kiedyś. Mimo przebiegu 250 tys już dwa razy padło koło dwumasowe - bardzo droga usterka, rozrusznik, elektryka, samochód już kilka razy wymagał transportu lawetą.
1,5
~Obiektywni
T5 Transporter 2.0 115KM 85kW
Silnik bardzo słaby zupełnie nie do takiej budy problemy z EGR i pompą Sai. Instalacja elektryczna gnije. Rdza jak w każdym T5 nawet pod klamkami. Nie polecam nigdy więcej VW.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter
7,9
3,7
~CADILAC
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
jesli nie jest obciazany zbyt mocno to daje rady ,spalanie w granicach 7 i 8 L. (Silnik)
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter