Ocena kierowcy - Volkswagen CC

keraj79, 10 lat temu
Silnik 1.4 TSI 160KM 118kW
Rok produkcji 2013
Volkswagen CC 1.4 TSI 160KM 118kW 2012-2017 - Oceń swoje auto
Silnik : Bałem sie tego 1.4 do takiego auta. Ale bez problemu sobie radzi z dynamiką. Man porównanie do 320i F31 z większa mocą ale odczucia w CC sa lepsze do tego jest ciszej.
5 last uzytkowania za mną i jestem w pełni zadowolony. Adekwatnie do oczekiwań. Jeśli szukasz auta, któe się wyróżnia ale nie jest krzykliwe, to dobry wybór. Cała reszta jak w dobrej limuzynie segmentu D. Cennik niżej niż w klasie Premium. Samochód w ktrórym realnych zastrzeżeń nie znajdziesz.
Optymalny wybór między osiągami a spalaniem. Dobra dynamika, bardzo równo rozłożony maksymalny moment obrotowy
DSG 7. Wiecęj niż świetnie, nie czuć przełączania biegów kompletenie. Przy kick downie dobra reakcja. Tryb sport daje realną różnicę. Warto dopłacić do tego automatu
Mam ustawiane zawieszenie i głównie w trybie comfort jeżdzę. Po Przełączeniu na sport czuć różnicę. Cicho ogólnei pracuje, nie jest aż tak bardzo sztywny. Nawet na 18'' można spokojnie po Polsce jeździć
Dobrze jak na taki desing auta, wiadomo, że do tyłu inaczej ale uważam, że tragedii nie ma. Czujn iki wystarczają. kamery nie mam, ale wtedy juz optimum
Wszystko poukładane do bólu, żadnych pytań.
Wydaje mi się trochę za głośna wentylacja, zwłaszcza przy spokojnej jeździe słychać ja powyżej pierwszego trybu pracy. Ale sama wydajność klimatyzajic bez zastrzeżeń
Bez zastrzeżeń. Niżej nad głową i dla osób powyżej 180 cm moze być uciążliwe. Jesli konieczne wożenie fotelika z dziećmi, brałbym limuzyne lub kombi
Super, cicho do 180km/h, potem troche bardziej słychc i silnik i wiatr. Na codzień auto wyciszone lepiej niż większosć konkurencji
Od początku (6 tyś km) 7.7 i spada. Większośc miasto Na trasie bez autostrady ponizej 7 spokojnie. Ostatnia trasa 550 km (autostrada 160 tempomat + poslkie drogi 7.6. Przy takiej mocy i masie uważam że dobry wynik. Mniej niż w słąbszym Avensisie
Od 108 cennik, ale z wyposażeniem 140-150 to już dobre wersje, ale i 200 mozna przekroczyć
5 last uzytkowania od nowości. Tylko serwis, auto bezobsługowe.
Nic kompletnie Sie nie wydarzylo.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TSI 160KM 118kW [l/100km]

7,3