Oceny Volkswagen CC 2.0 TSI 210KM 154kW 2012-2017

Najnowsze oceny Volkswagen CC 2.0 TSI 210KM 154kW 2012-2017

4,1
~Tomaszz
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Auto bardzo średnie , wręcz zawodzące jakością wykonania trzeszczy plastiki , zakręty pokonuje z gracją lotniskowca jedyny atut to zachowanie na prostej autostradzie nic więcej .Niestety ale z pełną odpowiedzialnością posiadam VW CC od 4 mc i wystawiłem go na sprzedaż . Ostatnie 7 lat jeździłem tylko Mercedesami i do mercedesa wracam z niedoczekaniem. Mam drugie auto dla żony merca b klasę która jest słabiej wyposażona, ma słabszy silnik i...
~Macias
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Wersja USA. Auto przepiękne, choć dziś już coraz częściej spotykane na drogach. Moim zdaniem ma więcej elegancji niż następca VW Arteon. Technicznie jest dobrze. Uprzedzając ewentualne wątpliwości – nie pali oleju w nadmiernych ilościach. W kwestii kosztów eksploatacji jest nie najgorzej. Wyposażenie auta jest dość bogate choć bez fajerwerków. O szczegółach poniżej.
4,1
~Woj
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Auto bardzo mi się podoba, co rekompensuje wszystkie usterki i niedogodności. Dlaczego tylko 4 gwiazdki? Bo pojawił się Arteon ;)
~Mec
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Ogólnie spoko auto. Nie ma 5*, bo nie ma aut idealnych :)
3,5
~Agnieszka
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Auto bardzo fajnie się prezentuje, bardzo wygodne fotele, dluga jazda w ogóle nie męczy, duże, przestronne
~woland
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Daje 5-, minus za drobne usterki od nowości (opis poniżej), prowadzenie tego auta to czysta przyjemność, wygląd łączy w sobie sportowy charakter i elegancje.
~dolnoślązak
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Kultura silnika ponadprzeciętna. Właściwie w mieście go nie słychać, chyba że ruszymy z kopyta. (Silnik)