Ocena kierowcy - Volkswagen CC

Tomaszz, 3 lata temu
Silnik 2.0 TSI 210KM 154kW
Rok produkcji 2014
Volkswagen CC 2.0 TSI 210KM 154kW 2012-2017 - Oceń swoje auto
Inne : Nic mnie nie zaskoczyło pozytywnie w tym aucie i nic negatywnie jest średnie ....
Auto bardzo średnie , wręcz zawodzące jakością wykonania trzeszczy plastiki , zakręty pokonuje z gracją lotniskowca jedyny atut to zachowanie na prostej autostradzie nic więcej .Niestety ale z pełną odpowiedzialnością posiadam VW CC od 4 mc i wystawiłem go na sprzedaż . Ostatnie 7 lat jeździłem tylko Mercedesami i do mercedesa wracam z niedoczekaniem. Mam drugie auto dla żony merca b klasę która jest słabiej wyposażona, ma słabszy silnik i proszę uwierzcie za jak tylko mam okazję to CC stoi na podwórku a ja przepuszczam się mercedesem
Silnik znany kultura pracy przyzwoita, trochę brakuje mu mocy przy większym dociążeniu. 50 km więcej było by idealnie. Rakieta to to nie jest lecz do codziennej jazdy wystarczy . Oleju trzeba pilnować lubi sobie strzelić flaszkę co wymiana - norma przy TSI
To moje pierwsze DSG wcześniej 7g tronik mercedesa i multitronik audi . DRAMAT czas reakcji od 0 jest wręcz śmieszny. W trakcie jazdy nie potrafię się porozumieć z nią - ona nie wie o co mi chodzi a ja o co jej jak z kobietą, może to kwestia przyzwyczajenia... :) Tryb sport za bardzo wkręca na obroty silnik gdzie wyraznie czuć że mocy już nie ma tylko wycie. Z ratunkiem przychodzą łopatki F1 czas reakcji super .
Średnio, przód napęd niestety odbiera frajdę z jazdy , uklad kierowniczy niby zmianie się w stosunku do prędkości ale nie daje poczucia precyzji i władzy nad autem po prostu jest i skręca. Zawieszenie regulowane oceniłem z całości najlepiej czuć różnicę pomiędzy komfort a sport ( o ile można tu sportu zaznać )
Świerże auto więc ciężko tu cokolwiek napisać . Wygląd może się podobać spasowanie jak to u Niemców.
Jak jest każdy widzi przy zakupie dla mnie ok
VW auto dla ludu
Brak zastrzeżeń, wentylacja siedzeń bardzo głośna.
Jak jest każdy widzi średnio z plusem , ten dach nisko robi swoje . Z tyłu bardzo słabo
Pomimo bezramkowych szyb jest b.dobrze , przy prędkościach powyżej 140 można spokojnie rozmawiać.
VW nie jest drogim autem
Za mój egzemplarz 200 tys zł z małym haczykiem jako nowy , a w aucie wszystko trzeszczy. Słabo tu wypada
Jakieś tulaje, jakiś pierdoły jak w każdym aucie bez dramatu
Brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TSI 210KM 154kW [l/100km]