Oceny Volkswagen CC 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW 2012-2017

Volkswagen CC 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW 2012-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen CC 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW 2012-2017

~kuba
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
Właśnie kończę przygodę z moim CC po 190kkm i 4 latach przygody. Udanej. NIe żałuję zakupu w żadnym obszarze. Ma więcej zalet niż wad, bardzo niskie koszty użytkowania, irytujące ale drobne niedogodności. I wciąż, kiedy na niego patrzę, to jest to ładny samochód. Kupiłem Arteona w ramach kontynuacji.
~Jakub
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
Kończę swoją czteroletnią przygodę z CC. Byłem jedynym użytkownikiem, cały czas serwisowałem. Nigdy mnie nie zawiódł. Wygodny, dynamiczny, oszczędny i wciąż wygląda ładnie. W efekcie zamówiłem Arteona, zakładając, że następca może być tylko lepszy
~kuba
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
świetny samochód. Jeżdżę nim od nowości, parę miesięcy. Jest dokładnie taki, jak sobie wybrałem. Zastanawiałem się między A5, BMW 3 i Superb. CC to dobry kompromis, który posiada zalety wszystkich tych trzech: dynamiczny, bardzo oszczędny, super skrzynia i wygodniejszy niż A5
~abena
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
Samochód do którego nie można mieć zastrzeżeń jednak przy tych gabarytach mógłby mieć szerszy podłokietnik z przodu jak np BMW 5. Generalnie bardzo wygodny do podróżowania zwłaszcza z wentylowanymi siedzeniami i w trybie komfort. W trybie sport zmienia się właściwie wszystko - można poszaleć.
~Wojtek
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
Jeżdżę autem od niedawna. Zastanawiałem się pomiędzy Mazdą 6 a CC i wybór padł na CC. Samochód pasuje do mnie jak skrojony garnitur. Naradę ładne i intuicyjne auto
~pierwsze wrażenie
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
choć cena jest dość wysoka mogę z czystym sumieniem polecić to autko.