Ocena kierowcy - Volkswagen CC

Jakub, 5 lat temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
Rok produkcji 2014
Volkswagen CC 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW 2012-2017 - Oceń swoje auto
Inne : Zero problemów przez cały czasu używania i bardzo oszczędny silnik
Kończę swoją czteroletnią przygodę z CC. Byłem jedynym użytkownikiem, cały czas serwisowałem. Nigdy mnie nie zawiódł. Wygodny, dynamiczny, oszczędny i wciąż wygląda ładnie. W efekcie zamówiłem Arteona, zakładając, że następca może być tylko lepszy
Przez prawie 180kkm nie sprawił problemów. Żadnych przygód z DPF, żadnego dolewania oleju. Dynamiczny, elastyczny i oszczędny.
jak to DSG
opcja DCC jest super. Pewnie gdyby mieć tylko jedno ustawienie twardości, to na miasto byłoby za twardo, na autostradę za miękko.
wentylowane fotele i klima ustawiona na 23stopnie robią robotę. Nie ma zimnego powiewu, ale i się nie pocisz
przez cały czas użytkowania nigdy nikt nie jeździł z tyłu na dłuższą trasę. Z przodu super komfortowo
Przy 140 rozmawia się normalnie. Czego więcej chcieć? Jak jedziesz 200 to i tak się nie powinno gadać, prawda?
niskie spalanie, serwis co 30kkm. Chyba drogo nie było. Przez 180kkm wydałem ponad przeglądy parę złotych na żarówkę doświetlania zakrętów. I ani grosza więcej.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW [l/100km]

6,1
Volkswagen CC