Oceny Volkswagen Crafter

Najnowsze oceny Volkswagen Crafter

1,8
~Szymion
Volkswagen Crafter I
pasy się zepsuły , krzywki w silniku się wytarły , 2 turbiny i most wymienione , zacinające się przyciski , i rdza wszech obecna auto z salonu nie bite , nigdy vw zawiodłem się na całej linii
2,2
~szymon
Volkswagen Crafter I
samochod poraszaka wszystko skrzypi sprzęgło zamki (czujniki otw. drzwi ) most tylny , silnik raz ma moc raz nie zepsute pasy kierowcy zacina sie mechanizm
1,5
~SZYMON
PO ZAKUPIE NOWEGO VW CRAFTERA NIGDY NIE KUPIE SAMOCHODU TEGO KONCERNU
1,8
~forti69@o2.pl
Skrzyniowy pojedyncza kabina długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Volkswagen Crafter I
najbardziej awaryjny samochód jaki w życiu miałem, porażka i koszmar , elektryka ,turbina ,skrzynia biegów itd to jakaś kpina z ludzi, kto kupi ten złom sie przekona. spalanie 2 litry więcej niż np. lt46 lub sprinter które u mnie wożą po tyle samo -kg
~tojfel
Volkswagen Crafter I
auto przecietne jesli chodzi o walory uzytkowe, dla kierowcy bardzo dobre jako uzytkownika nie wlasciciela
~Felicjaneusz
Furgon średni rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Volkswagen Crafter I
Mozna spokojnie kupic renaulta..kosztuje sporo taniej a jakosciowo bedzie lepszy..Ale jak wczesniej mialem traffica to zdawalo mi sie ze vw to taki \"nadsamochod\"
~andrzejszczecin
Volkswagen Crafter I
Mimo ze samochodm drogi w stosunku do konkurencji to jednak wart swojej cyny. Kupujac go do firmy mialem nadzieje ze bedzie rownie udany jak poprzednik LT . Na ta chwile ta dobra opinie zachowal
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Volkswagen Crafter I
Zalecam rozwód z Mercedesem...samochód jest zbudowany niezgodnie z jakością pozostałych modeli...a mamy ich kilka..Caddy 3 szt. T5 2 szt.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Crafter
9,5
2,3
~artur
Volkswagen Crafter I
ogólnie auto jest do d..y więcej stoi na serwisie niż jeździ
~Mazi
Volkswagen Crafter I
Bardzo zadowolony jestem z autka, na pewno kipię następnego, już nigdy Mercedesa,
Volkswagen Crafter