Lista ocen Volkswagen Garbus Standard (51) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~plewkiewicz@interia.pl
Standard 1.2 34KM 25kW
a tym to chyba aż tak źle nie jest bo wydech dobrze tłumi ale mimo to dzwieki z komory silnika trochę dochodzą do kabiny ale to normalka w tym samochodzie a poza tym to praca Boxeera jest bardzo przyjemna dla ucha
~wardyn
Standard 1.3 37KM 27kW
Mój egzemplarz jest tłumiony tak jak to zrobiła fabryka, czyli oryginalnie, ale naprawdę jest cicho (pod warunkiem, że uszczelki wydechu są w dobrym stanie)
~Robert Wojcik, Krakow
Standard 1.3 44KM 32kW
Pieknem tego auta jest wlasnie praca jego silnika, ten warkot ....mozna polubic, wyciszenie jest do zaakceptowania.
~Łysy ostrów
Standard 1.3 40KM 29kW
jak na 39 letnie auto przystało:) silnika u mnie nie słychać bo skrzynia zagłusza :) ,szumy powietrza powyrzej 85, ale....to garbus:)
~tonid
Standard 1.3 37KM 27kW
Wyciszenie slabe, ale taki juz charakter tego samochodu. Na dlugich trasach jednak nigdy mi halas silnika nie przeszkadzal.
~jungli@wp.pl
Standard 1.3 44KM 32kW
w miare garbus musi cykac bo inaczej to nie jest garbus wiec zalezy kto jakimi kategoriami mysli dla mnie dobrze
~kolczyk@kolczyk.com.pl oraz kolczyk@garbomania.com.pl
Standard 1.3 44KM 32kW
Oryginalne wyciszenie Garbusa daje efekt b.zadowalajacy. Inna sprawa, ze rzadko kiedy zachowalo sie w niezmienionym stanie.
~j-23
Standard 1.2 34KM 25kW
Jak cały układ wydechowy jest szczelny i panewki główne w silniku nie dudnią to jest całkiem cicho
~Wojtek - zielono-kremowy - Opole
Standard 1.2 34KM 25kW
jak nie będę chciał słyszeć silnika w czasie jazdy to kupię sobie mały tramwaj w stylu Melexa.
~ajax
Standard 1.3 37KM 27kW
ma się wrażenie, że to raczej pudło rezonansowe, które wręcz wzmacnia głośność pracy silnika
Volkswagen Garbus Standard