Oceny Volkswagen Golf Plus II

Volkswagen Golf Plus II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf Plus II

~Andrzej
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Świetne autko, odradzali mi ten silnik, ale nie mam pojęcia dlaczego, ja nie mam z Nim żadnych problemów, po przejechaniu 100 000 km dalej pracuje jak należy, czasem zgrzytnie przy odpalaniu i to wszystko. Świetne auto na miasto, do dojazdu do pracy czy do sklepu. 6 bieg też się przydaje jak trzeba pojechać gdzieś w trasę. Komfort jazdy jak na VW przystało!
~ikarius87@wp.pl
Plus 1.4 80KM 59kW
W ciągu roku nie było żadntych problemów z autem. Ekonomiczny, oszczędny, przyjemny w prowadzeniu. Wnętrze wygląda nudno ale jak to u Niemców uporządkowane. Wszystko przemyslane do funkcjonalności. Czasami prostota jest lepsza od nafaszerowania auta róznymi gadżetami. POLECAM
~ultimate
Plus 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Całą ocenę odnoszę do innych, relatywnie dobrych aut: Passat B6 2009 i A3 2006. Golfa VI Plus ver. Highline umieściłbym w rankingu gdzieś pomiędzy nimi: jeździ lepiej i ma duuuuużo więcej miejsca od A3 (tylko mniej elastyczny silnik) ale jest zdecydowanie bardziej \"tępy\" od Passata, który rozpędza się, hamuje i skręca po prostu \"gładko\". Golf jest \"szorstki\" i sztywny, mniej komfortowy. Nadrabia mega-funkcjonalnością wnętrza i zwartą bryłą.
~Stefan
Plus 1.4 80KM 59kW
Auto kupione 3 lata temu na krótki czas okazało się być znakomitym wyborem i jest już w rodzinie 3 lata
~Sławek
Plus 1.4 80KM 59kW
Świetne autko dla osób ceniących sobie wygodę, ekonomie i bezawaryjność! Idealne do miasta i sporadycznie długie trasy. Nie jest to demon prędkości ale ma inne atuty, zwłaszcza przy zamontowaniu LPG.
~Marcin
Plus 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
praktyczne auto - male z zewnatrz, relatywnie duze w srodku
~jaculo
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto doskonałe w swoim segmencie, świetnie się prowadzi, wygodny i niezawodny.
~Lotnik1976
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Nudne autko do przemieszczania się z punktu A do B - niezawodne, ciche, niemal bezobsługowe... marzenie dla osoby która auto traktuje funkcjonalnie a nie jak element własnego imagu
~uuuuuuuuu
Plus 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Nie czytajcie tych negatywnych opini ponizej - to jakiś zdesperowany miłośnik złomów włoskich lub skośnookich
~Adam
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Wersję hiqhiline. Samochód godny polecenia szczególnie dla użytkowników ceniących komfort i wysoką kulturę jazdy.Po przejechanych 3000 km jesten zadowolony z dokonanego zakupu.