Oceny Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2018-2020

Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2018-2020

~mirek olsztyniak
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Jak na razie to same plusy. silnik ze 150 konikami wystarczająco daje sobie rade zarówno na autostradzie jak i szybkim starcie ze świateł- (tyko trzeba wyłączyć system start-stop, który delikatnie mnie irytuje), cztery osoby (rodzinka 2+2) spokojnie mieszczą się na wypad nawet na narty w góry, plusem są przesuwane tylnie siedzenia, w środku dużo schowków, większość przyjemne plastiki jedyny minus za szeroką zabudowę w okolicy prawej nogi...
4,1
~Lampo123
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Z wyglądu małe auto ale w środku zaskakująco duże. Bardzo dobrze wyposażone. Dużo przydatnych schowków. Praktyczne błyskawicznie przesuwane tylne siedzenie.
~RYCHO
BARDZO DORY SAMOCHÓD,PRZYJAZNY DLA ŚRODOWSKA,ŁADNY WYGLĄD
3,8
~BOSKIRICK
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
BARDZO DOBRY,EKONOMICZNY,OBSZERNY ,ŁADNY WYGLĄD. MIAŁEM DUŻO SAMOCHODÓW ALE TEN NA RAZIE NAJLEPSZY.
~Jarek
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Po pół roku i 10000 km przebiegu jestem bardzo zadowolony. Samochód komfortowy i pojemny. W najwyższym standardzie wyposażenia i na felgach 17" wygląda całkiem przyzwoicie.
Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan Facelifting