Ocena kierowcy - Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan

oktaryn, 9 lat temu
Silnik 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Rok produkcji 2015
Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : DSG!
Potrzebowałem samochodu dla czteroosobowej rodziny. Wybrałem to auto po paru przymiarkach i testach. I wciąż jestem bardzo zadowolony z wyboru. Spełnia swoją funkcję idealnie a do tego dostarcza wiele przyjemności z jazdy
Wybrałem TSI. I cieszę się z tego wyboru. Silnik jest bardzo elastyczny. Do tego cichy.
DSG. Długo się nad tym zastanawiałem ale ostatecznie zdecydowałem się na automat. Jest to na prawdę rewelacyjne rozwiązanie. Komfort połączony z funkcjonalnością. Moc dostaję dokładnie wtedy kiedy jej potrzebuje i dokładnie tyle ile chcę. Zmiany przełożeń są zupełnie nie wyczuwalne. Po prostu BAJKA
Mimo nadwozia MPV zachowuje się jak przyklejony do drogi. Lepiej niż się spodziewałem.
Jest bardzo dobrze. Okna są bardzo duże. Lusterka odpowiednie.
Wszystko pod ręką. Schowki w sam raz.
Bardzo szybko auto osiąga zadaną temperaturę. Dobrze też jest zorganizowane ogrzewanie szyb.
Tu należy się projektantom wielki plus. Z tyłu nawet jak odsunę maksymalnie fotel można siedzieć. Jest bardzo dużo miejsca na nogi i nad głową.
Powyżej 120km/h mogłoby być ciszej. Poza tym jest bardzo dobrze.
Auto jest bardzo świeże więc nie ma puki co innych kosztów poza paliwem. Swoją drogą muszę przyznać że serwis VW jest tańszy niż oczekiwałem.
Jakbym kupował drugi raz to nie zastanawiałbym się ani trochę. Auto dla mnie szyte na miarę!
Nic
Nic
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
7,7
Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan