Ocena kierowcy - Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan

Paweł W., 5 lat temu
Silnik 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Rok produkcji 2017
Przebieg: 1 000 tys. km
Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Inne : przestrzeń w środku. miejsca jest pod dostatkiem
Inne : usterki jak opisałem, brak rozwiązania ich pomimo gwarancji auta, wręcz wmawia mi się że wszystko jest ok. KPINY!!!
ogólnie auto ok, gdyby nie kilka usterek. serwis wmawia mi że jest wszystko ok mimo gwarancji na auto.
silnik ekonomiczny ale wydaje mi się jednak że trochę za mała moc jak na takie auto. wcale nie jest takie małe. 150 KM byłoby ok.
czasem ciężko wchodzi wsteczny bieg i jedynka z małym oporem.
auto kupiłem w salonie jako nowe. od samego początku ściąga mnie w prawą stronę. serwis niby coś robił a dalej jest bez zmian. VW mówi mi że drogi są tak wyprofilowane że będzie mnie ściągać. dziwne bo to moje 8 auto poprzednie nie ściągały. a jeżdżę tymi samymi drogami. serwis VW leci w kulki.Nie wiem co mam dalej z tym zrobić. czuję trochę bezsilność i to psuje mi radość z posiadania nowego auta które kosztowało nie tak mało.
nie mam zastrzeżeń
super
jak w vw. wszystko ok.
rewelacja.
może to wina opon ale za cicho nie jest tak. zresztą to auto klasy kompakt nie limuzyna. tragedii nie ma ale super też nie jest.
póki col tylko paliwo
auto jest na gwarancji a serwis ma generalnie w dupie zgłaszane usterki mimo gwarancji. 1. auto ściąga od nowości - wmawia mi się że to wina dróg, mimo że miałem kilka aut wcześniej, jeżdżę tymi samymi drogami i nie było problemu, 2. problem z radiem - zawiesza się 3. dziwne dźwięki z podwozia, stuki i skrzypienie, 4. skrzypi fotel kierowcy 5. wyciera się gałka zmiany biegów - skóra - serwis stwierdził że za często biegi zmieniam. mimo ciągle zgłaszanych ww. problemów, auto jest na gwarancji serwis z tym sobie nie poradził. ogólnie podejście fatalne do klienta. Co dalej będzie - nie wiem? czuje się bezradny.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW [l/100km]

5,2

Volkswagen Golf Sportsvan – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu