Ocena kierowcy - Volkswagen Golf I Hatchback

koneser, 13 lat temu
Silnik 1.6 TD 70KM 51kW
Rok produkcji 1983
Volkswagen Golf I Hatchback 1.6 TD 70KM 51kW 1979-1983 - Oceń swoje auto
Silnik : Fantastyczny chyba jeden z najlepszych w historii sielnikow jak dla mnie malo pali brak usterek
Karoseria : rdza
Układ elektryczny : kable troszke twardnieja
Układ hamulcowy : wystarczy wymienic wszystko na nowe i po usterce
Moim poprzednim samochodem byl matiz ktory pod wzglem tego wymieka w wszystkich punktach jest wygodniejszy mocniejszy i co najwazniejsze niezawodny i bardzo wytrzmaly
sienik jest po prosty nie do zarzniecia i tyle po co sie rozpisywac i wymieniac jesgo zalety bo wad to on nie ma
czasem cos zgrzytnie ale idealnie pasuje do tego samochodu
samochod prowadzi sie swietnie mozna powiedzic ze jest nadsterowny
jezdzac tym samochodem widzi sie wszystko patrzac przed siebie naprawde
mi sie tam podoba i to bardzo
to raczej jeden z najslabszych punktow tego auta lecz w zieme ciepla kurta a w lato wszystkie okna otworzyc i da sie jezdzic
mysle ze w golfie jest duzo wiecej miejsca niz w matizie i innych samochodow tego pokroju tico maluchu seicento czy cinqocento
to jest najwieksza wada tego auta brak wyciszaczy w komrze sielnika przyprawia mnie o drgawki gdyz ja uwielbiam dzwiek silnika lecz inni nie za bardzo
najtansze auto dostepne na rynku z najnowszych modeli to tylko go lupo przebija i zaden inny czesci tanie malo pali a mechanicy naprawiaja go za grosze bo wiedza ze jest on prosto zbudowany i latwo go naprawic
koszty utrzymania auta sa znikome czesci tanie czesto spotykane a paliwa to on pali tyle co nic a jezdzi na wszystkim oleju napedowym do ogrzewania w piecach rzepakowym no i biodieslu oczywiscie
jak dotad nigdy mnie nie zawiodl jest swietny choc czasami trzeba cos wymienic ale i tak zawsze bedzie jezdzil nawet gdy zwlekamy z wymiana drostek
nawet powazne ustarki nie potrafia go unieruchomic jest nie do zajechania

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 TD 70KM 51kW [l/100km]

5,3