Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

Gwiazdkaa323, 12 lat temu
Silnik 1.9 D 65KM 48kW
Rok produkcji 1994
Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Inne : bardzo małe spalanie!
Karoseria : hmm...moje tylne nadkole błaga o ratunek duzo ,,pajączków\'\'
Zawieszenie : wymiana układu kirowniczego (ZE STAROŚCI) przguby zew i wew klocki simer bloki amory całe
jakby był w TDI i miał więcej koni to bym go nie sprzedała nigdy!! uwielbiam to autko jest małe wszędzie się zmieści mało pali co też jest ważne!ja za 3 lata zrobiłam nim 30.000tys km.uwielbiam to autko :) niestety musze go sprzedać rodzina mi się powiększyła...
silnik pracuje dobrze lecz głośno.
biegi wchodzą dobrze choć czeka mnie wymiana sprzęgła ;/
przy 150km/h i przy ostrych zakrętach lubi dupką zarzucić ;) ja nie jadę nim więcej niż 140 bo się boje żeby mnie nie wyrzuciło..
duża jak na małe auto
spala bardzo mało co się bardzo liczy ;) jako disel sprawdza się super :) trochę gorzej w zimie. chociaż przy -20st odpalał za którymś razem (2-5x)
u mnie zaczyna padać silniczek wentylacji ale w zimie nagrzewa się szybko o dziwo
duża jak na takie małe autko
hmmm...formuła 1 przy moim się umywa ;p głośny strasznie ale nie mam czasu zawieź auta do mechanika(kwestia kilku śrub a roboty 2 dni)
autko spala naprawdę bardzo mało jak na swój wiek i moją dość ciężką nogę ;) spala max 7l w mieście w trasie ok 4,5-6l
autko jak mój kochanek tzn do tego modelu trzeba podejść bardziej jak do kobiety... delikatnie,spokojnie, przy mrozach trzeba go dobrze zagrzać,i dobrze wyczuć autko.nie nadaje się na drift
auto jest bez awaryjne! jeżeli na bierząco się z nim robi a nie inwestuje wielkie pieniądze.bo swoje latka ma.
zależy co padnie...mnie najgorsze przytrafiło się; przegryziona rurka od ropy ta co idzie do silnika(podejrzewam tu szczura) strzelony przegub wew (ściągało mi kierownice i stukało przy bardzo małej prędkości i przy ponad 100km/h) aha i raz wysiadły mi wycieraczki na skrzyżowaniu gdy padał deszcz ale okazało się że to tylko jakaś drobnostka. i chyba tyle...autko niezawodne

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 65KM 48kW [l/100km]

5,8