Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Volkswagen Golf III

Volkswagen Golf III - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf III – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Volkswagen Golf III

~Adam
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Volkswagen Golf III
Jako drugie auto - robocze. Potrzebne było na chwilę, nie zamierzałem nawet przerejestrowywač, a zostanie dłużej. Jak na tak stare auto to rewelacja. Niewielkie zadbanie o stan techniczny na razie się odwdzięcza. Pewnie dlatego że polska wieś woli tdi od sdi to trafiłem na niezajeżdżone autko.
~Kamil Bielecki
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Volkswagen Golf III
Golfa kupiłem od kolegi za smieszne pieniądze.jednak wiedziałem,że auto jest w dobrym stanie.mam go 3 lata,zrobiłem 50 tyś km,stoi pod chmurką
~Karol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Volkswagen Golf III
Świetne auto do taniego turlania się. Tanie w jeździe, tanie w naprawie, bardzo pakowane.
~Mariusz
Volkswagen Golf III
W stosunki do tego co mamy za te pieniądze to samochód jest świetny,idealny na pierwszy samochód i jako baza do fajnego tuningu,ale podkreślam fajnego ,bo agrotunerzy wystarczająco zepsuli wizerunek tego samochodu,po za tym jest tani w utrzymaniu i zadbany jest bezawaryjny i bezpieczny i lubi jak się go trochę przepala od czasu do czasu.
~Maćko
Volkswagen Golf III
Samochód kupiłem z rok temu. Przez cały czas użytkowania jestem zadowolony z samochodu. Samochód jest kosmicznie tani w częściach i eksploatacji. Auto bezawaryjne jeszcze w tej wersji silnikowej , brakuje mi tylko klimatyzacji ale posiadam szyberdach. Przy tej mocy szalonych 75km wystarcza na dojazdy do pracy, ale przy każdym wyprzedzaniu trzeba się zastanowić z dwa razy. Sądzę że silnik przejedzie spokojnie 500tys km. Mankament tego auta...
~Andrzej
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Volkswagen Golf III
Auto niesamowicie ekonomiczne a zarazem dynamiczne i w miarę komfortowe.
~Tomek
Volkswagen Golf III
Auto ogólnie... nie do zdarcia :) realne 650 tys km, od 200 tys w moich rękach. jedyna awaria przez 4 Lata - uszkodził się immobiliser - naprawa 150 zł ( niby czyszczenie itp) do dziś śmiga. Oleje i wszystkie filtry wymieniam co 20 tys km + inne części eksploatacyjne. Auto się nie psuje, pali 9 l gazu ( tak 9 l, w trasie mogę zejść spokojnie do 8) - nie jeżdżę jak dziadek, ruszam zawsze dynamicznie. Czasami 1 bieg potrafi chrupnąc przy...
2,5
~UzytkownikTegoGowna
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Volkswagen Golf III
Auto kupiłem jako swoje pierwsze, myślałem że volkswagen to w miare niezawodny samochód, patrzyłem też przez pryzmat kosztów utrzymania bo byłem wtedy jeszcze uczniem i nie zarabiałem. Ale to, co ten złom pożarł pieniędzy w naprawy (oby tylko jechał) - to bym już inny, lepszy samochód kupił. Najgorzej wyapda silnik, co nóż było do zrobienia, nie chce mi się nawet wypisywac co bo to bardzo słaba jednostka. Mimo że mam instalacje LPG to spalanie...
~shegge_reggae
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Volkswagen Golf III
Auto tanie w zakupie i jeszcze tańsze w eksploatacji. Z tą wersją silnikową jest doskonały do miasta ale i nie tylko. Prosta konstrukcja pozwala na przeprowadzenie wielu napraw samemu, zarówno mechanicznych jak i blacharskich (prostota montażu). Wykonanie jest na przyzwoitym poziomie, choć powoli zaczyna atakować go rdza. Rozmiarowo jest kompromisem pomiędzy autem typowo do miasta oraz autem na dalsze wypady. Najwiekszą jego wadą jest to, że...
~MortalKR
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Volkswagen Golf III
Mam od niedawna ale póki co zadowolony jestem. Jak na 20 letni samochód jest w naprawdę niezłej kondycji. Kupiłem, jak się wydaje, z dobrych rąk, dość zadbany egzemplarz. Kilka pierdół do zrobienia ale i bez tego jeździć można. Zobaczymy co będzie dalej. W razie nowych wniosków i opinii wpis będzie uaktualniany.
Aktualnie przeglądasz Volkswagen Golf III

Szanowny Użytkowniku,
Staramy się w możliwie najlepszy sposób dostosować wyświetlane treści do Twoich potrzeb. Dzięki temu możemy pokazać Ci to, czym się interesujesz. Jednakże dla wyświetlania spersonalizowanej treści potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, w tym profilowania pozwalającego nam lepiej zrozumieć Twoje preferencje.

Dlaczego warto wyrazić zgodę?
Bo dzięki temu wyświetlane reklamy będą dotyczyły Twoich zainteresowań. Będziemy też mogli dostosować zawartość witryny do tych treści, które użytkownikom odpowiadają najbardziej.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

W dniu 25 maja 2018 roku w życie wchodzą nowe regulacje związane z przetwarzaniem danych osobowych – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – które znacie jako RODO.

RODO znajduje bezpośrednie zastosowanie we wszystkich państwach Unii Europejskiej. W związku z wejściem w życie RODO na administratorów danych nałożono szereg obowiązków, w tym również obowiązek informacyjny względem osób, których dane są przetwarzane. Dlatego prosimy o zapoznane się z niniejszą Polityką prywatności.

I. Administrator

Administratorem danych osobowych udostępnianych w ramach witryny www.autocentrum.pl jest spółka będąca właścicielem portalu, czyli AutoCentrum.pl S.A. Nasza siedziba mieści się w Krakowie (30-347) przy ulicy Kapelanka 6a/14. Możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: [email protected]

W zakresie danych wysyłanych bezpośrednio do naszych Zaufanych partnerów, administratorami danych są podmioty, którym dane są udostępniane.

II. Dane osobowe

Zgodnie z RODO dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. W ramach autocentrum.pl gromadzimy je w postaci: adresów e-mail, numerów IP i loginów do konta użytkownika, płci, numerów telefonów, a także danych osobowych zawartych w podpisie w ramach konta użytkownika. Jeśli jako avatar ustawiono wizerunek osoby – również jest to dana osobowa. Możemy zbierać jeszcze inne dane, które nam udostępniasz w ramach poszczególnych funkcjonalności naszej witryny internetowej (np. w ramach kampanii promocyjnych, konkursów itp.). W tym wypadku będziesz o tym poinformowany. Dane osobowe są gromadzone również w plikach Cookies, Local Storage.

Pamiętaj, że nie jesteśmy administratorem wszystkich danych, które udostępniasz w ramach naszej witryny. Dane udostępniane w ramach formularzy zawierających zapytania są przesyłane bezpośrednio do podmiotów trzecich. To samo dotyczy wyświetlanych reklam, bowiem kiedy w nie klikniesz, Twoje dane osobowe są przesyłane bezpośrednio operatorowi reklamy, który jest jednym z naszych Zaufanych Partnerów. Nie mamy dostępu do tych danych, ani nie przetwarzamy ich w żaden sposób. Administratorami tych danych są te podmioty, którym je udostępniasz w przez wysłanie formularza lub kliknięcie w reklamę.

Udostępnienie nam danych osobowych nie jest warunkiem przewidzianym w ustawie i jest całkowicie dobrowolne. Pamiętaj jednak, że brak podania nam danych osobowych może uniemożliwić Ci korzystanie z niektórych naszych usług, a także spowoduje, że nie będziemy mogli dostosować wyświetlanych treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

III. Na jakiej podstawie i w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Przede wszystkim przetwarzamy je po to, żebyś mógł korzystać z naszej witryny internetowej i w celach statystycznych. Jeśli korzystasz z usług wymagających rejestracji, Twoje dane które nam udostępniasz (adres e-mail, czy Twój identyfikator w portalu oraz inne dane udostępniane w ramach konta użytkownika), są przetwarzane w celu realizacji tej usługi.

W związku z faktem, że nasza działalność w znacznym zakresie związana jest ze statystykami odwiedzin portalu, przetwarzamy Twoje dane osobowe również w celach statystycznych.

Portal utrzymuje się dzięki reklamom emitowanym przez reklamodawców. Dlatego, aby dopasować wyświetlaną treść w tym reklamy, do Twoich zainteresowań, w tym celu przetwarzamy dane osobowe w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe przetwarzamy jedynie na podstawach wskazanych w RODO. Przetwarzanie, które jest wykonywane w ramach korzystania z autocentrum.pl jest oparte na trzecich z nich:

a) Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Twoja zgoda jest wymagana, jeśli przekazujemy Twoje dane osobowe podmiotom trzecim. To samo dotyczy przetwarzania Twoich danych bezpośrednio przez operatorów reklam, głównie w celach marketingowych, w tym dostosowania wyświetlanych treści na podstawie analizy Twoich zachowań podejmowanych w ramach naszej witryny. Dotyczy to sytuacji, gdy podmiot trzeci chce pokazać Ci ofertę na produkty, którymi się interesujesz, lub dotyczące ich reklamy (np. jeśli wypełniasz formularz zapytania ofertowego na naszej stronie, lub też kiedy nasi Zaufani Partnerzy zbierają informacje na temat Twoich preferencji).

Na tej podstawie przetwarzamy dane, które udostępniłeś nam w ramach formularzy, które znajdziesz na naszych stronach internetowych. Są to dane takie jak: adres e-mail, Twoje imię i nazwisko, pseudonim, numer telefonu. Operatorzy reklam przetwarzają dane identyfikacyjne i statystyczne gromadzone w Cookies i Local Storage.

Zapewniamy Cię, że nikt inny nie korzysta natomiast z naszej bazy danych zawierającej Twój adres e-mail i inne dane dotyczące konta użytkownika.

b) Jeśli przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne w celu realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów.

Sposób prezentowania treści w ramach naszej witryny wymaga, abyśmy mogli dopasować ją do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dzięki temu staje się ona atrakcyjniejsza. Jednak w tym celu musimy móc przetwarzać dane osobowe w celu prowadzenia statystyk, analizowania Twoich zainteresowań na podstawie treści które przeglądasz, czy reklam w które klikasz. Ta podstawa prawna daje nam takie możliwości.

Nadto na tej podstawie przetwarzamy dane w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony Twoich danych osobowych. Dlatego przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym zakresie jest konieczne, aby przykładowo zapobiegać niepowołanym logowaniom do Twojego konta użytkownika.

W ramach tej podstawy możemy również prowadzić marketing bezpośredni własnych produktów lub usług, przez np. wysyłkę newslettera na adres mailowy, z którego się logowałeś.

W tym zakresie przetwarzamy dane zawarte w plikach Cookies, Local Storage oraz Twój adres e-mail.

Na tej podstawie nie przetwarzamy natomiast Twoich danych w celach marketingowych realizowanych przez podmioty trzecie.

c) Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne dla wykonania umowy lub podjęcia działań na Twoje żądanie.

Jeśli korzystasz z naszych usług podajesz nam dane, które następnie są wykorzystywane w celu realizacji umowy, w której zobowiązaliśmy się do ich świadczenia. Pamiętaj, że zakładając konto i akceptując regulamin, zawieramy umowę. Przykładowo podajesz nam adres e-mail, twój login i podpis przy rejestracji konta użytkownika. Na tej podstawie korzystamy z udostępnianych danych jedynie w zakresie niezbędnym dla realizacji naszej części zadania.

IV. Komu przekazujemy Twoje dane osobowe?

1. Dane osobowe przekazujemy naszym Zaufanym Partnerom dzięki którym możemy prowadzić naszą witrynę. Nasi Zaufani Partnerzy udostępniają Twoje dane innym administratorom -podmiotom zlecającym kampanie reklamowe, a także podmiotom dokonującym analizy przeprowadzonych kampanii reklamowych.

Do naszych partnerów należą:

• Netsprint S.A.( z siedzibą w Warszawie (00-609), ul. Lecha Kaczyńskiego 26, www.netsprint.eu)
  • Way2Grow (z siedzibą w Krakowie (31-539), ul. Kotlarska 6/15, www.way2grow.eu, [email protected])
  • Ströer Digital Media (z siedzibą w Warszawie (00-844), Plac Europejski 2, www.stroer.pl, [email protected])
  • Adrino (z siedzibą w Warszawie (00-695), ul. Nowogrodzka 42, www.adrino.pl, [email protected])
  • Sovrn (z siedzibą w Londynie (W1T 3NA), 40 Berners Street, 4th Floor, Newlands House, Fitzrovia, Wielka Brytania, www.sovrn.com, [email protected])
  • Smart55 sp. z o.o. (z siedzibą w Warszawie (00-020), ul. Chmielna 2/31, www.smart55.com)
  • Grupa PGD sp. z o.o. (z siedzibą w Krakowie (30-403), ul. Rzemieślnicza 26, www.pgd.pl, [email protected])
  • Auto Direct S.A. (z siedzibą w Warszawie (03-199), ul. Modlińska 61, [email protected], www.autosalon24.pl)
  • Auto Centrum Golemo sp. j. ( z siedzibą w Krakowie (30-348), ul. Grota Roweckiego 6, www.golemo.pl)
  • AAA Auto sp. z o.o. (z siedzibą w Piasecznie (05-500), ul. Okulickiego 3, www.aaaauto.pl, [email protected])

Wyżej wymienionym Zaufanym Partnerom przekazujemy dane:

• w celach marketingowych, w tym w celu zautomatyzowanego przetwarzania polegającego na profilowaniu behawioralnym (czyli innymi słowy analizowaniu podejmowanych przez Ciebie działań w kontekście dopasowania wyświetlanych treści do Twoich preferencji),
  • w celach statystycznych,
  • w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie i przedstawienia oferty na interesujący Cię produkt,
  • w celu udostępniania danych osobowych innym administratorom, w szczególności podmiotom zlecającym kampanie reklamowe, a także podmiotom dokonującym analizy przeprowadzonych kampanii reklamowych.

W powyższych celach przetwarzane są dane zawarte w plikach Cookies i Local Storage. Jeśli udostępniłeś dane kontaktowe w formularzu kierowanym do adresata zewnętrznego, to w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie lub przedstawienia oferty, dane te będzie przetwarzał podmiot, do którego się zwróciłeś.

W celach ściśle statystycznych Twoje dane zawarte w Cookies i Local Storage udostępniamy:

• Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA, www.google.pl, [email protected]).
  • Gemius S.A. ( z siedzibą w Warszawie (02-019), ul. Grójecka 1/3, www.gemius.pl).
  • WhitePress sp. z o.o. (z siedzibą w Bielsku Białej (43-400), ul. Legionów 26/28, www.whitepress.pl, [email protected]).

2. Twoje dane osobowe są również przekazywane bezpośrednio do podmiotów niebędących naszymi Zaufanymi Partnerami, których formularze kontaktowe są zamieszczone w ramach naszej witryny. Nie mamy dostępu do tych danych ani nie przechowujemy ich w żaden sposób. Lista tych podmiotów nie jest stała, zaś informację o nich znajdziesz przy okazji wypełniania formularza.

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania z danymi osobowymi przez naszych Zaufanych Partnerów i inne podmioty, którym udostępniasz dane osobowe znajdziesz w dokumentach takich jak polityki prywatności, regulaminy czy informacje dotyczące Cookies, znajdujących się na ich stronach internetowych.

V. Cookies i Local Storage

Korzystamy oczywiście z ciasteczek Ciasteczka to nic innego, jak pliki znajdujące się na Twoich urządzeniach, które zawierają interesujące nas informacje w postaci unikalnych danych identyfikujących Twoje urządzenie oraz danych statystycznych dotyczących podejmowanych przez ciebie działań w ramach naszej witryny. Używamy również Local Storage. To technologia pozwalająca zapisać takie same dane jak w ciasteczkach w pamięci Twojej przeglądarki internetowej.

Po co nam Cookies i Local Storage? Dzięki informacjom w nich zawartym możemy sprawić, że nasza witryna będzie dla Ciebie bardziej atrakcyjna. Dzięki nim dopasujemy wyświetlane treści i reklamy do Twoich preferencji. W tym celu następuje zautomatyzowane przetwarzanie danych osobowych zwane profilowaniem, które polega na analizie Twoich zachowań w sieci.

Dzięki informacjom zawartym w Cookies i Local Storage możemy również sporządzać nasze statystyki, dzięki którym mamy informacje o ilości odwiedzających nas użytkowników oraz o tym jakie treści cieszyły się największą popularnością. Również dzięki nim wiemy jakich zgód udzieliłeś i jakie opcje zaznaczyłeś na naszej witrynie.

Dane zawarte w Cookies i Local Storage nie pozwalają na bezpośrednią identyfikację osoby fizycznej. Pozwalają zidentyfikować jedynie urządzenie, z którego korzystasz.

Jeżeli nie chcesz, aby jakiekolwiek Cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu, możesz to zmienić to w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej. Możesz też usunąć w całości dane zapisane w postaci Cookies lub Local Storage.

VI. Twoje prawa

RODO modyfikuje Twoje uprawnienia dotyczące przetwarzania danych osobowych.

1. Prawo dostępu do danych osobowych.
    Na Twoje żądanie udzielimy Ci informacji, czy przetwarzamy Twoje dane osobowe. Jesteśmy również zobowiązani, na oddzielne żądanie, udzielić bardziej szczegółowych informacji w zakresie: celów przetwarzania, kategorii danych osobowych, odbiorców danych lub ich kategorii, okresu przechowywania danych osobowych lub kryteriów jego ustalania, źródła pozyskania danych, o zautomatyzowanym przetwarzaniu danych osobowych i konsekwencjach takiego przetwarzania danych dla Twojej osoby. W przypadku przekazywania danych osobowych do Państwa trzeciego poinformujemy Cię również o stosowanym zabezpieczeniach.
  2. Prawo do żądania kopii przetwarzanych danych osobowych.
    Na Twoje żądanie sporządzimy kopię Twoich danych osobowych. Zostanie ona Ci udostępniona w popularnym formacie pliku informatycznego. Pierwsza kopia zostanie udostępniona bezpłatnie. Jednak za każdą kolejną możemy naliczyć opłatę w wysokości, którą określimy w oparciu o postanowienia RODO.
  3. Prawo do sprostowania oraz usunięcia danych osobowych.
    Jeśli okaże się, że Twoje dane osobowe są niepoprawne usuniemy nieprawidłowości. Zrobimy to z własnej inicjatywy – bądź, jeśli zwrócisz nam na to uwagę – na Twoje żądania.

Jeśli nie życzysz sobie przetwarzania Twoich danych osobowych usuniemy je z naszych baz danych. Pamiętaj jednak, że usunięcie niektórych danych może uniemożliwić nam świadczenie usług dla Ciebie – dotyczy to tych usług w związku z którymi konieczne jest przetwarzanie danych osobowych, które zostały udostępnione. Przykładowo, nie będziemy mogli świadczyć usług związanych z kontem użytkownika, jeżeli zażądasz usunięcia Twojego e-maila oraz loginu. Mimo Twojego żądania usunięcia będziemy jednak mogli przetwarzać niektóre dane osobowe na zasadach określonych w RODO.
  4. Prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych.
    W przypadkach przewidzianych przez RODO, na Twoje żądanie ograniczymy przetwarzanie Twoich danych osobowych. Najprościej rzecz ujmując ograniczenie przetwarzania danych osobowych uniemożliwia ich wykorzystanie poza przechowywaniem. W takim przypadku jakiekolwiek inne działania na danych podlegających ograniczeniu przetwarzania, będą mogły być wykonywane jedynie za Twoją zgodą.
  5. Prawo do żądania przekazania przetwarzanych danych osobowych.
    Na zasadach przewidzianych w RODO możesz zażądać przekazania danych osobowych zapisanych w standardowym formacie pliku nadającym się do odczytu maszynowego. Jeśli Twoim celem jest przekazanie ich innemu administratorowi, prześlemy plik zawierający Twoje dane osobowe bezpośrednio do niego.
  6. Prawo do sprzeciwu.
    W niektórych przypadkach, nawet jeśli przetwarzamy dane osobowe zgodnie z prawem, bez Twojej zgody, możesz żądać od nas zaprzestania przetwarzania danych osobowych wnosząc sprzeciw. Będzie on uzasadniony, jeżeli wykażesz, że nasze zgodne z prawem działania mimo wszystko naruszają Twoje interesy, prawa lub wolności.
  7. Prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    Raz udzielona zgoda na przetwarzanie informacji o Tobie nie jest udzielana na zawsze. Jeżeli z jakichkolwiek względów się rozmyślisz, możesz cofnąć wymaganą zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W takiej sytuacji, jeżeli nie będziemy mieli odrębnej podstawy przetwarzania, zaprzestaniemy wykorzystywania danych osobowych w tym celu, w jakim została wyrażona zgoda. Pamiętaj jednak, że cofnięcie zgody może czasem spowodować brak dostarczenia Ci interesujących treści lub informacji.
  8. Prawo do skargi do organu nadzorczego.
    W związku z wejściem w życie RODO i dostosowaniem polskiego prawa do nowej rzeczywistości, organem nadzorującym w Polsce respektowanie Twoich praw w zakresie przetwarzania danych osobowych jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeżeli uważasz, że przez nasze działania związane z przetwarzaniem danych osobowych Twoje prawa zostały naruszone możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

VII. Okres przechowywania danych osobowych.

Okres przechowywania danych osobowych różni się w zależności od celu, w jakim dane są wykorzystywane.

Twoje dane osobowe przetwarzane są na podstawie:

• udzielonej zgody przechowujemy aż do momentu jej cofnięcia.
  • W celu wykonania umowy – do momentu jej wygaśnięcia, jednak zgodnie z RODO, dane te mogą być przetwarzane po wygaśnięciu umowy, jeśli będzie to uzasadnione np. w celu dochodzenia roszczeń lub celach rozliczeniowych. Dane udostępnione dla wykonania umowy nigdy nie będą przechowywane przez okres dłuższy niż jest to konieczne.
  • Dane przetwarzane w dla realizacji naszego uzasadnionego interesu będą przetwarzane aż do momentu zgłoszenia przez Ciebie uzasadnionego sprzeciwu.

Pamiętaj o tym, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jeśli jej nie udzielisz, nie będziemy mogli dostosować witryny do Twoich preferencji. Twoja zgoda może zostać także w każdym momencie cofnięta – możesz zmienić to w ustawieniach.

Miej również na uwadze, że brak wyrażenia zgody nie spowoduje braku wyświetlania reklam na naszej witrynie. Wiesz przecież, że tylko dzięki wpływom z reklamy możemy funkcjonować, bo to nasze jedyne źródło dochodu. W przypadku braku wyrażenia zgody wyświetlane reklamy nie będą po prostu dostosowane do Twoich zainteresowań.

Udzielenie zgody nie powoduje również, że zbieramy jakiekolwiek dodatkowe informacje, niż te, które zbieraliśmy do tej pory. Teraz po prostu musimy poinformować Cię o tym.

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych gromadzonych w związku z korzystaniem z witryny autocentrum.pl przez nas i naszych Zaufanych Partnerów oraz innych administratorów wskazanych powyżej, w celach marketingowych obejmujących również profilowanie.