Ocena kierowcy - Volkswagen Golf V Hatchback

stavic@wp.pl, 15 lat temu
Silnik 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok produkcji 2003
Volkswagen Golf V Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Mój golfik jest z 2003 roku i zapłaciłem za niego 30500 PLN w jednej z najbogatszych wersji "Q-line" (nawigacja MFD,klima,podłokietnik,elektryczny szyberdach itd).Za te pieniądze mogłem kupić auto nowsze (nowszy design , nowsze rozwiązania techniczne) ale niezawodność Volkswagena wzięła górę.Zrobiłem nim 11 000 km i na chwilę obecną jestem nim zachwycony!!!!POLECAM!!
Dość głośne pompowtryskiwacze w poczatkowej fazie rozruchu , im szybciej jedziesz tym mniej słychać silnik.
Czasami na "zimnym"silniku mam problem z wrzuceniem 3 biegu , ale to normalne w Golfach IV generacji.
Bardzo dobra przyczepność i doskonałe prowadzenie.
Doskonała
Doskonała
Bardzo dobre i ciche.
Mam 191 cm wzrostu i 130 kg wagi , nawet nie mam do końca fotela odsuniętego.Bardzo dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażerów.
Tak jak pisałem o kulturze pracy silnika.Bardzo głośna praca pompowtryskiwaczy ale w miarę rozgrzania silnika praca jest bardziej cicha
I to mnie trzyma przy moim golfie.Zalewam pełny BAG ropy za 220 PLN i starcza mi to na dokłądnie 1080 km jazdy po Warszawie!!! Wychodzi 20 groszy za kilometr! REWELACJA!!Częsci bardzo dobrze dostępne a naprawy podejmie się każdy mechanik.
Nic dodac nic ująć!!!
Jak na razie przepaliła mi się tylko żaróweczka od podswietlenia deski rozdzielczej, oby tak dalej...
Na chwile obecną zrobiłem autem 11 000 km i wymieniłem tylko tarcze i klocki.Oby tak dalej...
Volkswagen Golf V Hatchback