Ocena kierowcy - Volkswagen Golf V Hatchback

Volkswagen Golf V Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Skrzynia biegów i spalanie
Układ elektryczny
Zawieszenie
Auto jest dla starych dziadków wyjeżdżających raz w tygodniu w niedziele do kościoła 2 kilometry dalej bo w takim trybie jazdy do śmierci przeciętnego dziadka to auto zrobi może z 300 kilometrów i możliwe że wytrzyma ten przebieg bez serwisu i powarznych usterek
Jeden plus mało pali... Nic po za tym jest strasznie głośny, delikatny systematycznie pada w nim coś raz w miesiącu:) a naprawy są kosztowne.
Dobrze się zapina biegi i daje to trochę przyjemności z jazdy.
jedno wielkie nie porozumienie
dośc kiepska szczególnie z tyłu
Ogrzewa dobrze chłodził też do puki nie padł mi klimatronic
Dla kierowcy nawet nawet, ale z tyłu 3 osoby mają już problem:)
To jest jedna z największych seryjnych wad tego auta, w przypadku diesla jedzie się jak w ciągniku przy 4 tys. obrotów słycha brzydki odgłos klekoczącego diesla (producent znalazł na to sposób( czym szybciej jedziesz tym głośniej zaczyna grac radio):P żenada
Tu można by go nawet pochwalic ale zużycie paliwa jest małe we wszystkich nowych dieslach więc nie ma rewelacji
Cena kolosalna w stosunku do jakości auta jak bym miał kupi je jeszcze raz to dał bym maksymalnie 5000 zł a dałem 50000 i teraz nie mogę tego wraka sprzedac choc jest zadbany i bez wypadkowy
Dużo by wymieniac wszystko trzeszczy łamie się i wyciera x3 szybciej niż w innych starszych autach nap. włącznik świateł dawno stracił czarny kolor odpadł z niego lakier tak samo jak z włączników opuszczania szyb, odpadają gałki od seryjnego radia
65000tys.km padła turbina, 73000tys. padł recylkulator spalin wraz z rurką EGR która po prostu pękła w pół 81000tys. chłodniczka oleju puściła olej przy wymianie okazało się że czujnik poziomu oleju też nie działa i sam malutki czujnik kosztował 250 zł 87000tys prawdo podobnie padła pompa klimatyzacji ale jeszcze nie wiem bo nie byłem w serwisie wiem tylko że nie działa klimatronic a wyszło to dopiero kiedy pojechałem dobic klime 90000tys. spaliły się dwie świece żarowe, jest jeszcze wiele innych usterek ale to już nie ważne kup golfa 5 to sam zobaczysz a mimo ciągłych i drogich napraw dalej auto żle jeździ nie ma mocy, silnik nie chodzi równo, ciężko odpala jak jest ciepłe. a do tego 3 razy zepsuły się spryskiwacze szyb

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 105KM 77kW [l/100km]

5,4