Ocena kierowcy - Volkswagen Golf V Hatchback

Pulpet, 9 lat temu
Silnik 1.9 TDI 4Motion 105KM 77kW
Rok produkcji 2005
Volkswagen Golf V Hatchback 1.9 TDI 4Motion 105KM 77kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Cztery łapy to mi było potrzebne
Karoseria : blacha
Po przeskoku o 2 generacje dla mnie samochód super tym bardziej że 4 motion :))
Doskonale chip 130-konny działa jest moc wystarczająca, ostatni tydzień komplet pasażerów i bagażnik fulll walizki a ten smok od 130km na 6-ce jeszcze ciągnie przy wyprzedzaniu
Króciutka jedynka, ratują ją cztery kopyta bo był by pisk(mam ciężką nogę)reszta intuicyjnie biegi paluszkiem można wsadzać, ciśnie się na język słowo "poezja" i ta 6-ka czytać wyżej
Mieszkam na wsi drogi są jakie są, ale zawieszenie wybiera pięknie, cichutko. Wracając do trasy na lotnisko wyraźnie słychać że ma się smoka 4motion głośny dyfer(podpora nie szumi)i na zimówkach, ale 10 głośników nagłośnienia pomaga zapomnieć o wszystkim
Przód elegancko, po wyczuciu auta parkujemy na milimetry. Następny temat cofanie hmmm, mam dwie wersje moją i żony. Wpierw moja: jestem zawodowym kierowcą lusterka to podstawa i choć kruszynki, mi wystarczają ale nie zawsze. Idąc dalej chcąc nie chcąc przedstawiam wersję żony hehehe bardziej wulgarną, która cofając odwraca się do tyłu czego nie ogarniam. Oszczędzając cytatów napiszę w kilku słowach. Dla mnie super odpowiednio ustawione boczne i robisz cuda, patrząc do tyłu zasłaniają troszkę zagłówki i duuuuuże słupki tylne ale bezpieczeństwo jest.
Temat rzeka...
To następny temat rzeka morze rzeczka :) wszystko ok w tym modelu mam podłokietnik i ogrzewanie na tył ale brakuje postojowego webasto, i klima hmmmmm dziaaaałłłłaaa
Autobus to nie jest ale 2+2 i bagaże to komfort
I to nie jest temat rzeka tylko rozległe jezioro. Przesiadając się z benzyniaka mam głośno lecz nagłośnienie robi swoje
Na razie tylko odwiedziny na stacji paliw
Dla mnie bo już nadmieniałem że przeskoczyłem o 2 klasy
Zawsze coś sie znajdzie zależy co kupisz ja co mogłem to zrobiłem w domu ale to sama przyjemność, cza to lubieć
OOOO boże jak kupiłem to sie opiłem oj była usterka

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 4Motion 105KM 77kW [l/100km]

6,2