Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW 2003-2008 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adik
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Na razie bez awarii. Samochodem kupiłem jako używany parę miesięcy temu i przejechałem dotychczas 5 000 km (na liczniku obecnie 46 000 km). Jedyną wadą są nie najlepszej jakości plastiki otaczające radio, które czasami trzeszczą. VW powinien się wstydzić i uczyć np. od fiata jak można dobrać materiały by nie trzeszczały. W grande punto czy oplu które miałem przedtem nie trzeszczało nic, w oplu nawet przy przebiegu 150 000 km. Gdzie ta...
~Th_Cr
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Ogólnie z takich elementów, aż ciężko sobie coś przypomnieć. Wymiana mechanizmu pracy lewarka skrzyni biegów 150 zł. Wada prawie wszystkich samochód z grupy VW, a która na 100% dotyczy Golfów oraz Octavi to zbyt twarda uszczelka tylnych drzwi, która nie smarowa ściera lakier, a w konsekwencji prowadzi do korozji, w porę zauważone łatwe do naprawienia. Golf pochodzi z końca produkcji, kiedy VW dawał dość duże promocje , między innym felgi...
~greg
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
W porównaniu do Megane jest bardzo źle, zawiodłem się całkowicie. Elektronika i elektryka to chyba najsłabszy punkt tego auta. Wymieniałem już podnośnik szyby, silnik wycieraczki tylnej, wentylator chłodnicy, sterownik klimatyzacji, naprawiane było firmowe radio, zepsuła się regulacja w jednym z reflektorów.
~Radek
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Poza częściami użytkowymi jak klocki, tarcze, amortyzatory, które zresztą starałem się wymieniać zanim się zużyły do końca, żadnych większych usterek nie zanotowałem
~Lejdi Zgaga
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Z drobiazgami nie miałem większych problemów. szyba od strony pasażera dziwnie mi \"strzela\" przy opuszczaniu i podnoszeniu no i nie działa mi spryskiwacz z tyłu.
~seag
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Z drobiazgów oraz tzw. pierdół nic nigdy nie padło, dlatego, auto godne polecenia, ale nie z tym silnikiem(podobno te z późniejszych lat produkcji, nie są już tak wadliwe)
~Daro999
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Do tej pory nie było za dużo robione: uszczelka kolektora dolotowego, przeguby, tuleje wahaczy przednich, zapieczone zaciski z tyłu, świece żarowe.
~TM
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Elementy zawieszenia sypia sie bardzo szybko. Ogolnie zawieszenie jest za delikatne - dobre na autostrady a nie na polskie dziurawe drogi.
~w1986@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Jak do tej pory jedynym moim problemem był wkręt w oponie, ale to nie wina auta :) Do tej pory, jak słyszę Volkswagen myśle niezawodność.
~martin
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Już w momencie odebrania z salonu auto miało nieszczelną chłodnice i tylnią szybę - naprawiono na gwarancji. Innych usterek jak dotąd nie było.
Volkswagen Golf V Hatchback