Ocena kierowcy - Volkswagen Lupo

tomek, 6 lat temu
Rok produkcji 1998
Volkswagen Lupo 1.0 50KM 37kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Karoseria : genialna
Inne : lpg regulacja i wymiana podzespołów ze względu na wiek
Inne : Hmm, cena ciężka rzecz, za 1,0 w LPG dałem 4,5 tys zł, przy czym zadbany egzemplarz trafiłem. Na wejściu musiałem wymienić zbiornik gazu (10 lat - wyszła legalizacja) - 350 zł, listwa i rozdzielacz gazu także wymieniłem, koszt ok. 500 zł, rozrząd, płyny, hamulce przód, tył, coś tam w zawieszeniu, wycieraczki (tylna była zepsuta), przepustnice też musiałem wymienić, koszt 1 300 zł. Suma sumarum samochód 4 500 zł + gaz 850 zł, reszta 1 300 zł. Razem wyszło 6 650 zł plus OC ok 600 zł koło zapasowe (nie było) 50 zł. Wszystko na gotowo 7 300 zł. Jak ktoś kupi samochód którym jeździ się za 14 zł na 100 km za taką kasę proszę o informację.
Inne : brak
Tani samochód, koszty utrzymania dla Polaka, w miarę tanie części.
Silnik chodzi równo, przy LPG nieco skacze przy biegu jałowym, kiedy włącza się wentylator od chłodnicy, są to minimalne wahania obrotów.
rewelacja
genialny
Lusterka boczne mogły by być większe.
Nic dodać nic ująć, wszystko pod ręką.
Oceniam bardzo dobrze.
Jak na te gabaryty autko kapitalne. Mój wzrost ok. 185 cm.
Nie ma się co spodziewać cudów.
Samochód na gazie pali 7 litrów (14 zł/100 km) polecam. Jadąc na stację, tankując za 45 ponieważ od rezerwy do pełna mniej więcej za tyle wchodzi zwyczajnie się uśmiecham i przejeżdżam za te pieniądze około 400 km. Benzyny spala niewiele (instalacja sekwencyjna STAG) generalnie za 50 zł tankuję PB 98 raz na pół roku.
w zasadzie brak
Poza eksploatacją i zrobieniem na początku tego co trzeba, nic a nic.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.0 50KM 37kW [l/100km]

6,3