Ocena kierowcy - Volkswagen Lupo

Rok produkcji 2002
Volkswagen Lupo 1.2 TDI 3L 61KM 45kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Zapierdziela i nic nie pali
Przeniesienie napędu
Straszliwie niskie zużycie paliwa rekompensuje wszystko,widziałem Lupo 1.2 tdi z przebiegiem 600tys i było w przyzwoitym stanie,polecam niemiecką strone z ogłoszeniami mobile.de zobaczcie jakie przebiegi robią te autka za zachodnią granicą,a gdy klęknie skrzynia biegów no to wypluje 2500zł z montażem za regenerowaną i na gwarancji
Silnik jak na 3cylindry przyśpiesza bardzo dobrze,prawdą jest że pracuje dość śmiesznie ale za to bardzo ekonomiczny no i o te 160-170 km/h wcale nie trzaba go prosić
Kupiłem Lupo z małym defektem tzn podczas zmiany biegu z czwartego na piąty było słychać dziwne stuknięcie,na forum Lupo znalazłem chłopaka z Tucholi umówiłem sie telefonicznie no i sobie zrobiłem wycieczkę która okazała sie strzałem w dziesiątkę,chłopak wymienił łożysko i tryb piątego biegu oraz zużyty simering który się przyczynił do mojej awarii,skrzynie zalał nowym olejem zainkasował 900zł i pożyczył szerokiej drogi,do dziś chodzi jak zegarek!!
Auto kupiłem na gwintowanym zawieszeniu,które nie nadawało sie do ekspluatowania przezemnie więc wybrałem sie do zaprzyjaźnionego sklepu motoryzacyjnego i postanowiłem zainwestować w 4 nowe amorki i 4 nowe spręzynki plus dwa łożyska kół tylnych.Rachunek 1090zł więc moim zdaniem tragedii nie ma!!
Rewelacja czuje się jakbym siedział w akwarium :)
Wszystko na swoim miejscu
Szkoda tylko że mam wersje bez klimy
Mam 185cm dla mnie rewelacja lecz za moim fotelem miejsca już brak moim zdaniem samochód przeznaczony raczej dla dwóch osób
mogłoby być lepiej
Lupo służy mi jako wozidełko do pracy zdecydowałem sie na nie gdyż dziennie pokonuje ok 140 km,komputer pokazuje od 3.1 do 3.3
WARTO WARTO WARTO WARTO
NIC
naprawiłem skrzynie i nic pozatym

On - zużycie paliwa dla silnika 1.2 TDI 3L 61KM 45kW [l/100km]

3,3