Ocena kierowcy - Volkswagen Lupo

Silnik 1.7 SDI 60KM 44kW
Rok produkcji 1999
Volkswagen Lupo 1.7 SDI 60KM 44kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Mega ekonomiczny, niezawodny
Super auto do miasta, na dojazdy do szkoły i pracy. Idealne dla początkujących, dla 2-3 osób, można nim sporo przewieźć. Zawieszenie w super stanie, mało usterek, przy regularnych wymianach nie mam żadnych zastrzeżeń, w moim nie ma klimatyzacji, ale na to też znalazłam sposób! Polecam kazdemu !
Sporo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu, pasażerowie nigdy nie narzekali na ciasnotę na tylnej kanapie, auto dla 4 osób ale na dłuższą trasę w pełnym składzie nie do końca sie nadaje. Przednie fotele dają dużą możliwość regulacji, bez problemów można dostać się do tyłu, duże szerokie drzwi ułatwiają wysiadanie.
Niestety buczenia nie bardzo da sie wygłuszyć, drgania przenoszą sie na kabinę i w korkach czasem można oszaleć. W trasie jest naprawdę przyzwoicie pod tym względem !
Przez 4 lata mój wkład był naprawdę niewielki, nie zawiódł mnie nigdy, po za drobnymi wymianami fitrów, oleju czy układu hamulcowego/ zawieszenia, naprawdę polecam na każdą kieszeń!
Przez 4 lata po za wymianą filtrów, oleju, amortyzatorów, łożysk i hamulców nie musiałam nic robić, auto śmiga i nigdy nie zawiodło!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 SDI 60KM 44kW [l/100km]

3,5