Ocena kierowcy - Volkswagen New Beetle Hatchback

Azart , 14 lat temu
Rok produkcji 1999
Volkswagen New Beetle Hatchback 2.0 115KM 85kW od 1998 - Oceń swoje auto
Relatywnie patrząc na całokształt to auto naprawde godne polecenia. Silnik dostarcza odpowiedniej mocy do jazdym tym autem, płyta podłogowa golfa doskonale sprawdza sie na naszych polskich drogach a sumujac koszty utrzymania napewno nie wybrał bym diesla chociaz by z racji pracy silnika. Wiadomo ze benzynka ma swoje wady i zalety ale ja chyba widze wiecej zalet:)... widocznosc w tym aucie naprawde jest spora a do tego sam charakter nadwozia bierze gore nad wszystkim :)
HMM... co do ceny tu jest troche gorzej ale sumujac wszystkie moje wydatki zwiazane z eksploatacja to chyba jednak była to dobra inwestycja.. auto serwis widzi tylko w standardowych sytuacjach czyli wymiana oleju, filtrow, klockow hamulcowych itd... oczywiscie nie licze tez takich elementow jak łaczniki stabilizatorow oraz tylei bo akurat to wszystko zuzywa sie rowniez w innych markach i modelach. Zaznacze jeszcze raz ze nie ma jeszcze na swiecie takich aut do ktorych nie trzeba co jakis czas dołożyc. Na koniec dodam ze zrobilem juz tym auem prawie 110 tys km :)
Uzytkujac to auto około 2 lat zadnej usterki nie mialem i w zasadzie odwiedzałem tylko serwis z racji standardowych wymian.
Zadnej powaznej usterki.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 115KM 85kW [l/100km]