Oceny Volkswagen New Beetle

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Volkswagen New Beetle

~Beny
Volkswagen New Beetle I
Początkowo nie byłem przekonany do jego zakupu. Wydawał mi się strasznie \"zabawkowy\", ale juz po pierwszej jeździe przekonałem się, że to nie jest auto dla dzieci, ba... nawet nie dla kobiet. Może i jego stylistyka nie jest zbyt męska, ale za to wrażenia z jazdy są naprawdę imponujące. Auto świetnie trzyma się drogi, jest dynamiczne i poza mrygającymi bez większego powodu co jakiś czas kontrolkami mozna powiedziec ze jest to auto...
~autokiller@wp.pl
Volkswagen New Beetle I
Super samochód. Jedyny w swoim rodzaju. Bardzo wyjątkowy i podoba się. Tak samo jak na zewnatrz jest nietypowy, tak i w srodku wiele ma nietypowych rozwiazan nadajacych mu charakteru. Dla osób niebanalnych, to na prawde fajne auto, choć wymagające przyzwyczajenia sie.
~Sebastian
Volkswagen New Beetle I
Samochód rewelacyjny godny polecenia a w dodatku ma nieprzemijający czasowo kształt i mimo upływu lat wciąż cieszy i zadziwia na drogach
~mika171988
Volkswagen New Beetle I
Autko świetne, użytkowałam je 3 lata. Klika dni temu sprzedałam autko z żalem ale przyszedł czas na młodszy model.
~jerry
Cabrio 2.5 150KM 110kW
Volkswagen New Beetle I
Na pewno jest to jeden z ładniejszych kabrioletów. Robi miłe wrazenie zwłaszcza na kobietach. Idealny na podryw. Moje kolezanki mogą się na niego patrzyć i patrzyć...godzinami. Cos jest w tym aucie, że jego widok poprawia sie humor.
~balas
Hatchback 1.6 102KM 75kW
Volkswagen New Beetle I
To bardzo pozytywne auto, ma dusze i klimat, taka zabawka. Ale jest wykonane z plastiku i ma niskie zawieszenie dlatego na polskich drogach i zimą sprawia dużo problemów
~koczywas@o2.pl
Volkswagen New Beetle I
Jeżeli szukasz nietuzinkowego samochodu za którym obejrzy się większość Pań to samochód dla Ciebie :)
~mechanik vag
Volkswagen New Beetle I
Volkswagen do 2000 roku produkował znakomite auta i New beetle z początku produkcji też jest super, mimo że jest Mexykański przewyższa auta amerykańskie które mieliśmy w domu niezawodnością.
Dziennik kosztów dla Volkswagen New Beetle
6,9
~Łukasz
Volkswagen New Beetle I
Gorąco polecam. Wbrew pozorom nie jest to auto kobiece, ale niezawodna i tania w eksploatacji "zabawka" dająca dużo frajdy z jazdy...do pracy i z pracy. Dłuższe wyjazdy możliwe wyłacznie we dwoje - bagażnik kolosem nie jest. Upchasz tam dużą torbę podróżną, duży górski plecak...i torbę na laptopa.
~Mm
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Volkswagen New Beetle I
Wizualnie - śliczne, mechanicznie również niczego mu nie brakuje.
Volkswagen New Beetle