Oceny Volkswagen Passat CC 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2011

Volkswagen Passat CC 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat CC 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2011

~Dinamita
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem bardzo zadowolonym posiadaczem. Jedyne, co mi w nim przeszkadza, to sztywne zawieszenie. Z drugiej jednak strony auto aspiruje do miana coupe, więc sztywne musi być. Przy szybszej jeździe zawieszenie pracuje jędrnie.
~Urzeczony
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto prezentuje się niebanalnie nie tylko na polskich drogach i po prostu robi wrażenie. Ma charakter. Jednak, widok z zewnątrz to dopiero początek miłych doznań. Prawdziwą frajdę ma się siedząc w środku, a jeszcze dodatkową, prowadząc ten cukiereczek. Można się zakochać :) Wszystko świetnie zestrojone (silnik, skrzynia biegów, układ jezdny). Bardzo wygodne i ergonomiczne wnętrze. Po prostu niemiecka precyzja. Auto warte swojej ceny i nie...
~Marcin Poznań
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Pół roku szukałem odpowiedniego auta, porównywałem z: Peugeot 508 - stalowe zawieszenie bez amortyzatorów, Avensisem - fajnie, lecz zwyczajnie, C5 - tu zdejmuję czapkę ale jednak nie, ranault Latitude - rozciągnięty Polonez - największy zawód, Insignia - ciaśniej niż w Golfie, do tego awaryjność.
~Zadowolony
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo fajne auto - osobiście wybrałem pakiet R-line + szklany dach + automat DSG7. Miałem wcześniej sporo samochodów [ostatnio Mercedes C180 a wcześniej Accord też w automacie] ale to jest auto, z którego jestem najbardziej zadowolony. Rewelacyjne spalanie [jak na ten silnik i wielkość auta]. No i nigdy nie myślałem, że kupię sobie VW, ale ten design jest naprawdę udany.
3,2
~tomcar4@o2.pl
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Po mimo kilku wad moje C i tak nest wychwalane przez swojego kierowcę;);) nie zamienie go na żadne inne autko choc nie ukrywam że QUATTRO by sie przydało!!!Pomimi wszystkiego jest wdzięcznym samochodzikiem !!!
~Dominik_81
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Szybki, dynamiczny i bardzo, bardzo wygodny. Jedyny minus to spalanie powyzej 180km/h ... wir.

Volkswagen Passat CC – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Za te pieniądze, nic lepszego się nie kupi. Kupiłem go nowego, ciągle mi się podoba, ciągle jest bardzo atrakcyjny.
~Kruchy_Tom
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Piękny samochód (co w przypadku vw nie jest standardem), świetny stosunek jakość/cena, silnik
~krokodyl
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Po roku jazdy jestem bardzo zadowolony.Zawsze kiedy wsiadam do mojego cc cieszę się z dokonanego wyboru co potwierdzają codziennie spojrzenia kierowców innych aut spotykanych na drodze.
~moniek
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto zdecydowanie warte swojej ceny. Tanie zamienniki - 55% ze zwykłego passata. Doskonałe jest tylko lambo i aston.