Ocena kierowcy - Volkswagen Passat CC

tomcar4@o2.pl, 14 lat temu
Silnik 1.8 TSI 160KM 118kW
Rok produkcji 2009
Volkswagen Passat CC 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : W Polsce dziur nie brakuje ale póki moje CC nie stuka nie puka;0;)
Po mimo kilku wad moje C i tak nest wychwalane przez swojego kierowcę;);) nie zamienie go na żadne inne autko choc nie ukrywam że QUATTRO by sie przydało!!!Pomimi wszystkiego jest wdzięcznym samochodzikiem !!!
Dość zrywny, cicho pracujący silniczek!!Nie moge powiedzieć nic złego na jego temat..
Po przejechaniu zaledwie 17000tyś km moja skrzynia AUTOMATYCZNA DSG zaczyna zrywac biegi;( Serwisy rozkładaja ręce...
Wiidocnośc kiepska...napewno jeśli mowa o cofaniu.Jeśli ktos nie potrafi cofac na lusterka boczne zdecydowanie odradzam zakup CC gdyz w tylnej szybie zbyt wiele sie nie zauważy!!!
nie mam żadnych zastrzeżeń...
Jeśli chodzi o przestrzeń dla kierowcy to gdy pierwszy raz wsiadłam do CC(wcześniej jeżdźiłam AUDI)stwierdziłam kurczę jak mało miejsca ale po kilku dniach idzie sie zaklimatyzować...ale nie mogą powiedzieć tego samego osoby siedzace z tyłu...a zwłaszcza wysocy panowie;);)Niestety prócz tego że sa tylko dwa miejsca to jeszczę sufit jest zdecydowanie za nisko obsadzony...ale z zewnątrz wyglada to rewelacyjnie wiec cos kosztem czegoś;)
Jeśli chodzi o ekonomicznośc to mój PASSACIK CC zaskoczył mnie juz nie raz;) moje średnie spalanie przy silniku 1,8T to na trasie zaledwie 7,3/100km w mieście ok 8/100km.Przegląd pierwszy jeszcze przed mani wiec w tym temacie nic nie moge powiedzieć...
Jestem ciekawa jak zachowaja sie szyby w moim CC w temp -15c kiedy to uszczelki przykleja sie do szyb a one niestety musza sie opuścic o jakis 1cm aby móc otworzyc drzwi i dostac sie do samochodu;(
Jedyną powazną usterka w moim CC jest niestety ale skrzynia biegów;( automat DSG!!!nie polecam!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 TSI 160KM 118kW [l/100km]

8,2