Lista ocen Volkswagen Passat CC 2.0 TSI 200KM 147kW 2008-2011 (8) - Widoczność

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Widocznoć w tym samochodzie jest do poprawki szczególnie przeszkadza to przy parkowaniu. Maska jest długa a pozycja za kierownicą niska. Tyłem też ciężko się parkuje a moja wersja pozbawiona jest czujników parkowania, myślę że z czujnikami na przód i tył było by o niebo lepiej.
~Passat CC
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Tu jest srednio ale jezdzilem wczesniej dwoma \"coupe\" oraz jedym duzym gdzie widzialnosc byla jeszcze mniejsza wiec bardzo mi to nie przeszkadza. Jesli ktos przesiada sie z samochodu-panoramy to bedzie momentami przestraszony:)U mnie to jednak nie wplywa na ocene.
~paweł_gurski
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Ogólnie widoczność jest dobra. Z tyłu normalka, że nic nie widać ale system OPS idealnie kieruje nas i zaparkowanie nawet w ciasnych miejscach nie stanowi problemu. Z przodu trochę gruby słupek A ale za ten wygląd to może taki być :P
~tmk_passat_cc_2009_2.0_benzyna_211km
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Trochę nisko schodzi dach z przodu. Na każdych światłach się garbię, żeby je zobaczyć. Niestety coupe tak ma - coś za coś. Jest piękny - więc nie musi być super w każdym względzie:)
~PeterX
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Jedynie do tyłu jest tak sobie, po paru dniach jednacz człowiek to już czuje i się przyzwyczaja, czujniki obowiązkowe.
~PeterX
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
super, poza widocznościa do tyłu, trzeba po prostu kilku dni żeby to wyczuć i się przyzwyczaić
~Galo
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Nie jest zle,chociaz trzeba sie dobrze rozgladac przy cofaniu na parkingach.
~kola
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Do tyłu nic, do przodu jest...średnio.