Oceny Volkswagen Passat CC 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW 2008-2011

Volkswagen Passat CC 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW 2008-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat CC 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW 2008-2011

~Kuba
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Samochód mam od 2lat. Jest to mój 4 samochód vw polo, Honda Civic 7,Audi a4, Passat CC. Samochód godny polecenia jest dosyć duży wygodny i ma przestrzenny bagażnik. Idealny w długie trasy. Wyprzedzanie przy 140KM nie sprawia żadnego problemu nawet gdy załadowany był w 4os i full bagażnik. Przyjemne wykończenie. Brak jakich kolwiek usterek. Mile wrażenia gdy jedziesz i ktoś się za Tobą ogląda lub powie że masz ładny samochód.
~Przemek
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Super samochod Ładny bardzo oszczedny z duzym bagaznikiem. Dla mnie idelany na 4 osobową rodzine. Robimy z rodzina duzo kilometrow po europie zawsze samochow załadowany na full i nigdy mnie nie zawiódł. Polecam kazdemu kto ma rodzine i chcialby miec Ładny dla oka samochodzik z duzym bagaznikiem polecam .
~arturjasion
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Samochód na prawdę rewelacyjny , ładnie sie prezentuje ma ponad przeciętną sylwetkę , ma bardzo mały spadek wartości w porównaniu ze zwykłym Passatem polecam wersję przed liftingiem ale BLUETEC zero kopcenia nawet na zimnym silniku
~Dawid T
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Przyjemny samochód do jazdy, ładny i inny niż nudne passaty które nie podobają mi się do dzisiaj
~artur z torunia
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
samochód mało traci na wartości , bardzo łatwo go sprzedać szczególnie z udokumentowaną przeszłością serwisową .
~lukasz
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Auto warte uwagi nadajace sie na dlugie trasy Zwraca na siebie uwage
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat CC 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
6,2
~Marek
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Zaskoczyła mnie jazda tym samochodem,wszystko jest dopiete na ostatni guzik.Polecam jezeli lubicie dwa w jednym czyli ,sportowa limuzyne,dla czterech osób
~Mariusz
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Moge powiedziec szczerze ze warty jest swojej ceny i godny polecenia
~Apollo
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Wygląd, cena, kompletacja, DSG sprawia, że dla mnie otrzymuje to auto 5-tkę.
~PiotrKuchar
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Auto idealne: oryginalne, niepowtarzalne, wygodne, ekonomiczne, szybkie, solidne, dopracowane na podstawie standardowego Passata...