Oceny Volkswagen Passat CC 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW 2008-2011

Volkswagen Passat CC 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW 2008-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat CC 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW 2008-2011

~Kamil
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Auto kupiłem używane z pewnych rąk. Jestem zaskoczony komfortem, jaki daje przy dłuższych podróżach. Regulacja odcinka lędźwiowego robi robotę. Już zapomniałem co to znaczy ból kręgosłupa po trasie. Spalanie to przy tej mocy rewelacja, średnio 5.5 l/100 km to tyle, co palił kiedyś mój 1.9 tdi. Przy czym przyspieszenie bez porównania. Niestety plotka o wszechobecnej korozji na drzwiach i przy progach to prawda.. W niespełna 10 letnim aucie...
~Marcin
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Mam swojego Passata CC już 2 lata i jestem naprawdę bardzo zadowolony. 4 miejsca mogą wielu osobą przeszkadzać, jednak dla mnie jest jak najbardziej ok. Spokojnie mieścimy sie w 3 osoby i duży wózek do bagażnika ;) Auto dla ludzi którzy chcą sie wyróżnić na drodze. Bogate wyposażenie (prawie full) też robi robote ;) najbardziej lubie system park assist i elektryczną roletę. 170KM to tak na styk dla takiego auta. Na ceny paliw nie patrzę bo...
~pmorgala
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Auto które robi wrażenie pod każdym względem. Ergonomia, jasne skóry, układ jezdny, napęd 4x4, reflektory skrętne itp. Auto które wspaniale spisuje się na dłuższych trasach pod względem komfortu podróżowania.
~Wojciech
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Auto niezawodne, pali od 4,2 przy spokojnej jezdzie w trasie do 9 litrów w mieście kilka dni temu zaczął się odzywać wtrysk i podobno bardzo rzadko dzieje się to w wersjach 170-konnych powyżej 180km/h w aucie jest głośno
~dj_trax@onet.pl
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Oceniam mój pojazd w samych superlatywach - naprawdę czuję, że jest solidnie zrobiony. Kiedyś coś z lekka zaskprzypiło w desce na nierównościach (choć musiałem się wsłuchać), ale znikło sam z siebie po jakimś czasie. Było to na samym początku - może się dotarł?
2,5
~nw
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Kogo kieszeń ciśnie a nerwy ma z tytanu proponuję zakupić jakikolwiek szajs byle miał bublka pod maską 2.0 TDI - silnik legenda!!!k... mać!!!!!!!!! Proszę uważnie zaznajomić się z forami MIŁOŚNIKÓW tych silników. A \"chłopakom na posyłki\" dyżurujących przy robieniu dobrych opini powim z wojskowego żargonu wyp..ć!!! Każdy silnik VW byle nie 2,0TDI. Koniec
~Damian D.
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Jeżeli nie denerwuje Cię to, że ma tylko 4 miejsca, jeżeli nie mierzysz 190 cm jako pasażer tylnej kanapy, jeżeli chcesz wyróżniać się w tłumie takich samych samochodów, jeżeli chcesz jeździć Volkswagenem a twierdzisz że nie kupisz żadnego bo są nudne, jeżeli chcesz, by sąsiad Ci zazdrościł a piękne kobiety oglądały się za Tobą na skrzyżowaniu, to szczerze polecam.
~pmorgala
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Niski samochód z fajną prezencją w wersji R-Line, oraz z napędem 4x4 no i DSG bajka. Pojeździmy dłużej to zobaczymy.
~Marek Lewczuk Lublin
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
tym autem chce się jeździć i większość ludzi Cię widzi. Mało jest osób, które za tym samochodem się nie obejrzą
3,3
~Tomek
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Jako całokształt oceniam to auto przeciętnie, tylko wygląd zasługuje na wyższą ocenę.