Ocena kierowcy - Volkswagen Polo II Hatchback

mariusz gg10370032, 17 lat temu
Rok produkcji 1983
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Volkswagen Polo II Hatchback 1.1 50KM 37kW 1981-1983 - Oceń swoje auto
Karoseria : mowi sie, ze golfy 3 rdzewieja ale widac,ze tu vw wyciagnal wnioski !
fajne miejskie autko , wystarczajace nawet dla niewielkiej rodziny, polecam jednak silnik 1,4 ktory jest bardziej elastyczny i raczej mnie pali niz 1043.
najwiekszy plusi minustego samochodu, przy 200000 nic sie nie popsulo, zadnych wyciekow czy pocen przewodow ale tylko 45 km niska kultura i zuzycie przy ostrej jezdzie 8-9 l!!!!! ale przy spokojnej mozna zejascponizej 6
czasem po mroznej nocy wsteczny nie chce wejsc za 1 razem ale tak poza tym super, biegi wchodza lekko i bez haczen
zawieszenie idealne na nasze drogi, twarde jednak odpowiednio filtruje nierownosci. zadnych napraw a zrobil 200tys na naszych dziurawych drogach i nie ma rzadnych stukow!!!
male, zwrotne
bardzo dobra, wszystko na swoim miejscu
w 3- 4 osoby niema problemo z wentylacja
z przodu wystarczy bez problemo nawet dla osob powyzej 180 cm, z tl troche gorzej
powyzej 120 zaczyna robic sie glosno, przy mniejszych predkosciach mozna slyszec dosc rasowy dzwiek 45km:D
przy ostrej jezdzie 8-9, przzy spokojnej w miescie 7l a w trasie ponizej 6 l, wlasciwie to nic powaznegosie nie psuje, ostatnio wymienilem rozrzad za 250 zl z rolka i napinaczem, klocki i tarcze wentylowane z przodu oryginalne lucasa za 360 z robota
to aut nie ma sobie rownych w 2 pol. lat 90 -tych!
zacinaja sie zamki w przednich drzwiach i szybko siadaja silowniki od klapy bagaznika, siadaja czujniki od abs-u!!!!
rzadnej powaznej awarii!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 50KM 37kW [l/100km]