Ocena kierowcy - Volkswagen Polo II Hatchback

Silnik 1.4 D 48KM 35kW
Rok produkcji 1993
Volkswagen Polo II Hatchback 1.4 D 48KM 35kW 1990-1994 - Oceń swoje auto
Karoseria : naprawde mozna ją utrzymac 15 lat bez rdzy
Układ elektryczny : w alternatorach lecą łożyska!!! i łatwo go zalac na kałuży-wtedy zwarci i auto gasnie-miałem tak dwa razy
Zawieszenie : przód jest dośc delikatny
ciągle sie coś psuje ale to pewnie wina poprzedniego właściciela który wogóle nie dbał o auto więc nie jestem zły! jak ma dobre paliwo to nawet dobrze jeździ!!! i jest klimatyczny!!!!!! ogólnie go lubię-wiele razem przeszliśmy! tylko radze poszukać zadbany egzęplaż
o elastyczności można zapomnąć-jak doda mu sie dużo za gazu to go muli, wrażliwy na paliwo-na lewym paliwie wogóle nie chce przyspieszać i przerywa. jest dość głośny i drży! ale za to mało pali i jak sie bujnie w trasie to nawet ładnie sie jedzie! -nic w nim nie ma prawa sie popsuć-bardzo trwały -jak na tak mały silnik całkiem niezły
ostatnio sie zablokowała-po poprawce biegi złe wchodzą-jedynka tak po po schodku w górę!!! piątka tak samo! -muszę wymienić jakaś tam część wtedy ponoć będzie lepiej. skrzynia ogólnie krótka-autem pojedzie sie góra 120
zawieszenie dość twarde-za to super trzyma sie na zakrętach!!! na dołach hałasuje i tłucze sie! ogólnie całkiem niezłe -zdarzyło mi sie raz wejść w zakręt 90 stopni przy 60 i choć miałem serce w przełyku ale nic sie nie stało-jak gokardem
przez te wielkie szyby dziwne by było jakby ktoś powiedział ze jest źle!!! wręcz jest super!!! tylko na jałowym biegu lusterko od kierowcy drży jak diabli i nic nie widać!!! trza dodać gazu i sie poprawia
półek jest mało i mają nieregularne kształty! o schowkach można zapomnąć-takowych nie ma!!! a i jak sie złoży tylną kanapę to można tam małego słonia wsadzić!!! ful miejsca jak na tak małe auto!!!!!!!!!!!!!!!!!
w deszcz szyby parują jak chcą!!! w zimę grzeje po 30 min jazdy a w lato z wentylacji bucha żarem!
tu skandal-fotel kierowcy nie jest na wprost kierownicy-skoliozy idzie sie nabawić! z przodu dwie dorosłe osoby obijają sie łokciami! za to z tyłu jest super wygodnie w brew pozorom! jeśli masz takie auto to daj komuś kluczyki niech jedzie a ty usiądź z tyłu:-)
jak to w starym dieslu-trochę głośno ale już powyżej 100 na godzinę jest stanowczo za głośno
auto pali mało-no chyba ze wygłupiam sie na zakrętach, światłach i na trasie powyżej 100-a tak to licho co brał-no właśnie "brał" bo ostatnio zwiększyło sie spalanie o 1L! a tak ogólnie to czego nie wydam na paliwo to wydaje na szczęści i mechanika
można go kupić za 3 tys ale będzie w złym stanie! lepiej przepłacić i dać 5 tys ale wtedy będzie wam dobrze służył
a więc: -fotele sie nie składają bo linki sie pourywały-prowizorycznie zrobiłem jeden fotel -gałki do pochylania foteli popękały-trza było je opaskami ścisnąc -styki stacyjki zaśniedziały-wystarczyło spryskać preparatem
a więc wymieniłem już: -maglownica-miała duży luz -wentylator chłodnicy-zatarł się -cylinderki-sikały płynem na 10cm -poduszki silnika-były tragiczne -wahacze,końcówki,gumy-przód-były luzy jak diabli -alternator-poszły łożyska i obudowa pękła -linka sprzęgła -w planach łożyska tył i czyszczenie wtrysków

On - zużycie paliwa dla silnika 1.4 D 48KM 35kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo II Hatchback 1.4 D 48KM 35kW