Lista ocen Volkswagen Polo III Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1994-1999 (25) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chenaf
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Samochód jest tani w eksploatacji. Silnik 1.6 75km nie jest "wyżyłowany" dlatego nie ma tam się do czego przyczepić. Jednakże są mankamenty, z którymi borykałem się przez ten rok. Zdążyłem przez ten czas ustawić zbieżność co nie jest tanie, dodatkowo cewka zapłonowa padła mi z 3 razy. Zdarzyło mi się, że samochód nagle przestał odpalać i tracił na obrotach w najmniej oczekiwanych momentach. Były również detale - dziura w tłumiku,...
~karik712
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Zużycie paliwa na trasie jest bardzo zadowalające. Samochód potrafi zejść poniżej 6l. W mieście masakry nie ma. Spodziewałem sie gorszych wyników z uwagi na nie zbyt zaawansowany technicznie silniczek. Ceny napraw nie są duże, wiele rzeczy można zrobić bez problemu samemu.
~Mirek Z.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Miasto-7,5/trasa nawet do 5l (z pasażerami), ceny przeglądów i napraw w serwisie stanowczo za wysokie. Nie będę więcej jeździł do serwisu, jeżeli robocizna nie stanieje, np. wymiana termostatu 200,- a termostat 80,-, to jest rozbój w biały dzień!
~Arek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo drogie w utrzymaniu. Co z tego, że pali 10 litrów gazu w mieście, skoro jest tak awaryjne. Ubezpieczenie przy silniku 1.6 także do najtańszych nie należy. Części niby tanie, jednak nie tak tanie jak do Opla czy Forda.
~MateuszPOLO 1.6
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
autko mimo dużej pojemności jak na tę klasę bardzo oszczędne, ma dobrą elastyczność i dobre osiagi, nie ma strachu przy wyprzedzaniu że się nie zdązy a nie jednogo nowego diesla można zaskoczyć OGÓLNIE POLECAM
~Lotard
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Części są stosunkowo tanie. Wymiana klocków i tarcz mieści się w przedziale do 300zl. Standardowi mechanicy zwykle radzą sobie z bierzącymi usterkami, wiec koszt napraw nie jest zbyt wielki.
~marcinus21@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Spalanie w normie (jak na 1,6 i automat)! Na przeglady nie jezdze :)) Jakos nie mam zaufania do ASO w polsce!!
~Śmieszko I
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Naprawy mimo że częste to naprawdę niedrogie, a to wybierak biegów - koszt 80 złotych część +
~Marcin
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo niskie koszty utrzymania, ogromna dostępność tanich części, ewentualne naprawy proste i tanie.
~łukasz mazur
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
8l średniego zuzycia to nie jest mało jak na taki samochód, ceny części zamiennych bardzo przystepne
Volkswagen Polo III Hatchback