Lista ocen Volkswagen Polo III Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1994-1999 (25) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lotard
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Niestety co 50.000 km trzeba zapewnić mu czyszczenie na filtrach, mój już nie \"dmucha\" jak kiedyś. Zawsze to coś co odkłada się w czasie. Za to bardzo duży plus dla nagrzewnicy powietrza, zimą po 5 - 10min autko jest nagrzane jak w piecu.
~paputek@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Szybko parujące szyby w zimie, w lecie jak to w lecie, bez klimy bywa ciężko, ratuje szyberdach, jeśli się go ma. Poza tym poziom 3 i 4 ogrzewania bardzo głośny. Wentylacja średnia, nawet włączone ogrzewanie szyb dużo nie daje. Ocena 3.
~karik712
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Auto małe dzięki czemu bardzo łatwo je nagrzać. Silnik szybko łapie optymalną temperature co dodatkowo ułatwia zadanie. Pod tym względem bardzo komfortowe na zimę. O wentylacji złego słowa powiedzieć nie mogę.
~Chenaf
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
W moim roczniku akurat brakowało klimatyzacji, wymiana nagrzewnicy i termostatu to kwestia 300 złotych, w mojej opinii pozostawiam to na dobry segment komfortu
~Keniek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Dość wolno się rozgrzewa.Brak jednoczesnego nawiewu na szyby i nogi.Słabo nawiewa, bo szyby dość mocno parują i potrzeban jest gąbka do jej przecierania.
~wp.1@wp.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jestem zadowolony. w zimę nagrzewa się dość szybko. trochę problemy z temperaturą w lecie, wentylator w mieście pracuje praktycznie przez cały czas
~wójas
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
ogrzewanie super, wentylacja gorzej, w kabinie cały czas jest ciepło, nawet po wyłączeniu ogrzewania-polecam klimę
~Exlusiv24@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jezdzilem gorszymi samochodami, wentulatorna przedia szybe moglby byc lepszy, starej jettcie nie dorasta do piet
~Mirek Z.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Zimą należy zasłonić chłodnicę, aby silnik szybciej się nagrzewał, zwłaszcza na krótkich odcinkach poruszania sie
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
8,8
9,5
~Śmieszko I
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
No jest i działa - latem chłodzi (ale troszeczkę), zimą grzeje (ale po ~10km w trasie).
Volkswagen Polo III Hatchback